Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem volt még barátom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csinos vagyok, magas, sokat adok a külsőmre, nőies stílusom van, és az mellett nagyon őszinte, és értelmes vagyok. Persze azért vannak rossz tulajdonságaim, de azok nem elviselhetetlen dolgok. Mindenki mondja, hogy milyen szép vagyok, meg csinos és aranyos, mégis mindenki csak dugni akar... 18/L

Bocsi, hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtam, de úgy gondoltam, hogy egy felnőtt talán többet tudna segíteni.



2015. júl. 21. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
18 vagy, majd lesz még. Milyen magas vagy?
2015. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt így leírva nehéz megítélni. Ahhoz látni, kicsit ismerni kellene téged, hogy kiderüljön az oka.
2015. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok:)) tudom tulzas kicsit a magas kifejezes erre, de meg mindig tobb az atlagnal
2015. júl. 21. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok. Ha csinos vagy, hamar találsz magadnak párt, de kerülnöd kell azokat, akik csak a testedet kívánják.

Először is, a közeget változtasd meg. A bulikon, bárokban sok a gyorsan felszedős fiú- Inkább keress egy normális fiút egy könyvtárban, ahová az értelmesebbek járnak.

Még gimnáziumba jársz? :) Biztosan jövőre érettségizel. Ha igen, inkább ara koncentrálj, és majd egyetemen próbálkozz újra. Ott a fiúk is értelmesebbek. A Debreceni Egyetem könyvbárában (a BTK épületben) rengeted normális fiút találsz. :)

2015. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem tudom. 170 cm nem annyira magas mivel én vagyok 173 és az utcán sétálva is jó sok magasabb lányt látok magamnál (pedig szandálban/papucsban vannak). Sokuk ilyen 185-190 centi körül van, na ott elhiszem, hogy nem talál pasit.

Szóval erre így nem lehet válaszolni mert nem is láttunk és nem is ismerünk téged.

Egy neked feltehetőleg nem tetsző lehetőség szerint túl válogatós vagy nagy igényű lehetsz.

2015. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában elég hihetetlen, hogy senkid sem volt még. Bár az is biztos, hogy most kaptál pár bejövőt, (:D) de ha gondolod, akkor küldhetsz üzenetben képet/fb linket/istát és segíthetek. :)

19/f

2015. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező!Fizetek neked 100.000Eft egy aktusèrt cserèbe!
2015. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem Nyíregyházán laksz
2015. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!