Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelés?

Figyelt kérdés
Facebookon egy régi ismerős nő kacsintós smiley-val köszöntött fel szülinapra? Ez jelentheti azt, hogy tetszek neki, vagy ez is csak egy sima "boldog szülinapot"?
2015. júl. 21. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Istenem.. :DDDDD
2015. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből ne vonj le vérmes következtetéseket. A nők több smiley-t használnak amúgy is, és a kacsintós alap smiley, szóval, még annyi fáradságot se vett, hogy keressen valami spécit.

De függhet az illetőtől is, mert ha félénk természetű, akkor ez már egy bátor próbálkozás is lehet részéről.

Számomra az sem világos, hogy a "régi ismerős azt jelenti-e, hogx régóta ismered, vagy azt, hogy rég nem találkotztatok.

Beszéljetek/chateljetek, abból több kiderül.

2015. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda van érted ;) :D
2015. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, csak eddig mindig ilyen smileykat kaptam ":)" :D. Furcsa a helyzet...régi ismerős, és régen is találkoztunk, kb 2 éve.

Nektek hogy jönne le, ha a barátotok barátnője ilyen kacsintós smiley-t küldene. Élőben is a kacsintás valamilyen szimpátiát fejez ki...oké ez FB, de az még hozzá tartozik, hogy visszahallottam emberektől, hogy odáig volt értem, de akkor is volt barátja, még hozzá egy közös ismerős.

2015. júl. 21. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval értek egyet.

Eszméletlen kérdéseket tudtok feltenni.

Végtére is ez egy "Felnőtt párkapcsolat" téma!!!!

2015. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Írj rá, beszélgessetek, találj ki valami programot, és hívd el. Vesztenivalód nincs.
2015. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!