Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti "megundorodnátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti "megundorodnátok" emiatt a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt erős a szőrzetem,és nem csak olyan helyeken vagyok szőrös ahol egy átlagos nő.Szedek gyógyszert is és rendszeresen szőrtelenítek,de így is látszik rajtam.Combom is sőtét szőrszálak vannak,a hasam is szőrös,a mellbimbóm körül is vannak szálak,kis bajszom is van,de ezeket mind szőrtelenítem.De van olyan amikor meg kell növesztenem,hogy le lehessen gyantázni,például most is,elég szörnyen néz ki a szőrös lábam tudom jól,de nem tudok vele mit kezdeni.Barátom azt mondta őt egyáltalán nem zavarja ez,ugyanúgy szeret és szerinte gyönyörű vagyok.Azonban nekem néha vannak kételyeim..mégse vagyok olyan szép mint egy pihés combú nő :(


Ti kevésbé kívánnátok emiatt a barátnőtöket?


2015. júl. 21. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Vérfarkas barátnőt akarok én is!
2015. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Kompenzálj, drága. Nyilván ez nem pluszpont és igenis zavaró, de ha olyan bonmba testet és kedves, intelligens jellemet tudsz mellé villantani, akkor már semmi jelentősége a borostáknak.
2015. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Ha a barátod így elfogad, akkor ne törődj semmivel, ne emészd magad emiatt.
2015. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem durván, de velem is hasonló a helyzet. Állandóan parázok miatta, hogy a pasik undorodnak tőlem, de meglepő módon nem. Jó az igaz, hogy csak a "középkategóriás" pasikat érdeklem, mert amúgy én is átlagos csaj vagyok, de eddig senki sem szólt hogy zavarná. Nyugi ha valaki szeret, akkor ez miatt nem fog elhagyni vagy ilyenek.
2015. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen ez a helyzet velem is és ezért nem veszek fel olyan ruhát amilyet szeretnék(pl hátul kivágottat). Engem rettentően zavar és én is megteszek mindent amit lehet,de nyilván egy ideig látszik amíg nem lehet gyantáztatni. A barátaim nem tudják,hogy miért utasítom vissza a strandot,a fiúk előtt nem merek nyitott lenni,mert félek,hogy megkedvelnének és utána ezek miatt pedig később nem fogadna el senki.. 18/L
2015. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem a csajoknak ilyen a lábuk, ha borotválják, szóval az nem gáz, meg egyébként ha van pasid, és tényleg szeret, akkor aztán lehetsz tényleg vérfarkas is, mert nem csak a külsőd miatt szeret. :)
2015. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: jó lenne csökkenteni a fogamzásgátlókat + gyorsan elmenni a nőgyógyászhoz átírásért, vagy egy Másik nőgyógyászhoz. A plussz tesztoszteronnak nem csak kivűlről tesz rosszat ...
2015. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig emiatt fintorog a párod, akkor azonnal rúgd ki, évtizedekig ezt így nem lehet csinálni, emberek vagyunk.
2015. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!