Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül bejelöltem egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül bejelöltem egy nőt facen, és így reagált?! 21/F

Figyelt kérdés
Szóval facebookon ismerősöket kerestem, és ahogy böngésztem a keresőben, véletlenül bejelöltem egy 30 év körüli nőt. Észre se vettem, mert a laptopomhoz nem volt nálam az egér és így könnyebben előfordulhat, hogy rossz helyre nyomok akaratlanul. A lényeg, hogy a nő nekem támad üzenetben, hogy mit képzelek én, mit akarok tőle? Meg, hogy talán k*rvának nézem, hogy jelölöm? Szerintetek az ilyen normális, de őszintén?
2015. júl. 21. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
véletlen persze :D
2015. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Véletlen volt... Az a baj, hogy ez néhány emberszabásúban fel sem merül, hogy előfordulhat. Néha gondolkodni is kéne.
2015. júl. 21. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én véletlenül megcsaltam a barátnőmet többször is, több nővel egyszerre.


Basszus ezek a véletlenek...

2015. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az. Én is kaptam ismeretlen csajtól jelölést, marhára nem tűnt ismerősnek, úgyhogy megkérdeztem, hogy ki is ő - kb ugyanazt leírta, ami veled történt. Szvsz ez lenne a normális módja az ilyen esetek kezelésének.
2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:D Nemhogy örülne, hogy a fiatalok is érdeklődnek iránta. :D Nagyon vicces, ezen ne húzd fel magad, töröld, és ennyi. :) Legyen több eszed, minthogy leállsz vele vitatkozni. :)
2015. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg persze, hogy akarok tőle valamit... Ha valaki bejelöl valakit, annak csak egy szándéka lehet?
2015. júl. 21. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy dolog nem tiszta. Ha visszavonod a jelölést, az ő adatlapján sem fog látszódni (tudom, mert engem is jelöltek egyszer "véletlenül", amit aztán visszavontak). Ha ennyire nem volt szándékos a jelölésed, miért nem vontad vissza abban a pillanatban? Lehet, észre sem vette volna.

Egyébként igen, jócskán túlreagálta, kicsit idegbetegnek tűnik az ilyen megnyilvánulás.

Lehet, hogy a férjével közös Facebook-ot használnak és az rákérdezett, hogy ugyan ki ez a szimpatikus fiatalember, aki bejelölt, drágám? :D

2015. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ahogy rámírt vissza is vontam.
2015. júl. 21. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:
hehe, dehogyis.. simán csak így ajánlkozott fel neked, jelezte, hogy jó vagy nála :) tuti elfogad, ha elnézést kérsz, figyeld meg
2015. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát persze véletlenül :D
2015. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!