Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi az a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi az a szexuális partnerszám, ami felett nem jönnétek össze korotokbeli férfival?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok, eddig 3 szexuális kapcsolatom volt, de normális, hogy azt érzem, hogy akinek már volt 5-nél több partnere, attól undorodnék és imádnám, ha a párom szűz lenne, előttem senkivel sem volt? Ha már idősebb lennék akkor is azt vallanám, hogy 10 partner felett ne legyen senkinek több, akivel én ágyba bújok. (Ez a személyes történetem, de ettől függetlenül a címben szereplő kérdésre is érdekel a te válaszod)
2015. júl. 23. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen lényegtelen dolog. A barátom szűz volt, mikor összejöttünk, de ez semmiben sem befolyásolta az érzéseimet iránta, ha 7 partnere lett volna már, akkor is ugyanúgy szeretném.
2015. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez azért relatív, mert számít a kapcsolatok minősége is. Engem pl jobban zavarna ha lett volna 2 olyan, aki csak arra volt jó, vagy lett volna 3 igazán komoly szerelme. Ez mondjuk nem annyira életszerű, de megeshet. Engem inkább az befolyásol, hogy ki(k) voltak előttem és milyen minőségben, így nem lehet számszerűsíteni.


22/L

2015. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

miért kellene tudnom az exei számát ????

és miért kellene h ez érdekeljen engem ?

miért gondolod h egy kapcsolat az exek számától függ?

2015. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért ne érdekelne? Én mindig rákérdezek a volt barátnőire, hány szexpartnere volt akár már az első randin. Az én potenciális barátom és köztem ne legyenek már tabuk.
2015. júl. 23. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Claritasa-val egyet értek.

Ez max azoknál téma, akik még szüzek, vagy nagyon fiatalok. Régebben nekem is mindig felmerült ez a kérdés. Mostanság pont nem érdekel, hány helyen járt előttem, és értékelném, ha neki se ez lenne a legfontosabb...

2015. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1000 alatt szoba sem allok senkivel, hiszen en pont az 1001.ejszakara vagyom :)
2015. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nem kopik el senkinek a kukija ... marad Neked is :D
2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem tökmindegy. inkább legyen több és akkor nem hagy el/csal meg/kacsintgat félre mert hú neki még tapasztalnia kell, meg mert nem tudja kezelni ha valaki ráhajt. szóval ha kéne választani egy szűz között meg valakivel aki 20 csajjal volt, akkor egyértelműen a 20 csajosat választom. persze ez is úgy működik ha nem nagyon tartja a kapcsolatot a mondjuk 15 csajjal akiket csak megd.u.gott :D

21L

2015. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Látszik, hogy még mennyire gyerek vagy, Kérdező! Idővel majd rájössz, hogy egy IGAZI NŐ nem első akar lenni, hanem utolsó (értsd jól!). És innentől kezdve lényegét és értelmét veszti a "korábban mennyi".

29N

2015. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyanilyen vagyok csak fiúban mint te kérdező 25 éves vagyok 1kapcsolatom volt az 8évig tartott és csak vele szexeltem.

Nekem nem kellenek a kitudja milyen okból kicsapongó természetű lányok akik, ha esett az eső és borús maradt az idő áthívják az egyik havert szexelni mert nincs bennük semmi tartás.

Az is eléggé érzelmi labilisságra vall, ha már 20évesen volt 1x kapcsolata akkor már vagy kapcsolat függő lehet vagy vele lehet valami baj, ha mindenki ott hagyta vagy éppen ő ahogy ott mindenkit, de persze mindegyikkel összefeküdt.

Mondhatjátok, hogy gyerekes vagyok lehurroghattok, hogy ez alapján nem lehet megítélni az embert, de csúnya szavakkal élve Kiss Ádámnak igaza van "A pinán nincs reset gomb".

Amik történtek azok okkal történtek és egy labilis személyiséggel én biztos nem fogok foglalkozni. Ha meg azzal jönnétek, hogy "a nő is ugyanannyira szereti a szexet mint a férfi" erre csak annyi lenne a válaszom, hogy akkor miért nem fog meg 1 jót szexkapcsolatra esetleg? Miért kell bárkinek oda adnia magát aki átment a minimum rostán ? :D


Szerintem a 4-5 partner 20on éves korban még teljesen lehet egészséges

2015. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!