Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (18-25éves lányok) Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(18-25éves lányok) Zavar titeket ha egy korotokbeli fiú kicsit őszül?

Figyelt kérdés

Tehát ha odamegy hozzátok egy fiú ismerkedni aki helyes jó kondiba van ápolt de kicsit őszül a haja akkor azt nem tartjátok gázosnak?


Én kb fél éve kezdtem el őszülni és engem nagyon zavar

21/F


2011. jún. 27. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod. :) Akár még jól is állhat.
2011. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A párom szőkésbaran, szóval nála nem látom,de ez a legkevesebb, a lányok között is van aki már középsuliban el kezd őszülni.Ez ellen sajnos nem lehet tenni.Max befestetni,de szerintem felesleges ennyi idősen.
2011. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Veled egyidős voltam kb., amikor nálam elkezdődött. Most 27 évesen már nagyon látható, de engem nem zavar, karakteresebbé teszi az embert. Hasonló felfogást javaslok neked is. Gondolj olyan emberekre, mint Steve Martin vagy George Clooney, nekik sincs ezzel semmi problémájuk.
2011. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát eddig aki észrevette csak mosolygott egyet és azt mondta nem is baj jól áll de néha elég furán néznek rám (azok akikkel csak most ismerkedek ):D
2011. jún. 27. 15:22
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Hát én tuti a Dunába ölném magam ha ebben a korban őszülni kezdenék 24/F
2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ma 15:22


De bunkó vagy...


Egyáltalán nem zavar. Az én párom is őszül 21 éves létére (mikor megismertem 17 évesen, akkor is volt pár ősz szála), és mellé fekete haja van, tehát észrevehető. Egyáltalán nem gáz :) Fel sem tűnik már így 4 év után.

19/L

2011. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En is ekkor kezdtem el öszülni. Nem számit hidd el!
2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 15:22-es tuti viccel.


Tizenhat évesen már elkezdtem őszülni most már sokkal több az őszhajam mint a sötétbarna (azaz most már gray) és szinte az összes nőnek nagyon tetszett. Életemben egy-két lánynak volt futó problémája vele. A többség közülik is megszokta, sőt megszerette.


35/F


Ez fiúnál inkább előny. Komolyan.

2011. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

közülik*

közülük

2011. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és bocs nem vagyok lány, de van volt barátnőm aki még nincs 25 most sem.
2011. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!