Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges a barátság az ex-szel? Érdemes?

Figyelt kérdés
Mindenképpen újra lobban ilyenkor a "régi tűz"?- vagy az új pár emiatti féltékenysége akadályozza meg a barátságot? Esetleg a párkapcsolati csalódások? Ti mit gondoltok? Tapasztalatok?

2015. júl. 23. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehetséges, érdemes, nem szokott újralobbanni. Az új párok - ha hülyék - persze cirkuszolhatnak miatta, de ha nem hülyék, akkor működhet. Két ember, aki szerette egymást korábban, és nem csak a szex miatt, sok közös volt bennük egyébként is, az miért ne bírhatná egymást a szakítás után is?
2015. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is beszélek az első exemmel,pedig én szakítottam vele,miután osztotta volna az észt,mit,hogy vegyek fel és hogy éljek.Barátként tök segítőkész és szokott hívogatni,hogy igyunk meg valamit.Szerelmet viszont soha nem fogok iránta érezni újból.
2015. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt sok, de szinte mindegyik exemmel jó a kapcsolatom. Persze előfordult, hogy az új barátnőik megvadultak ettől, az én kapcsolataim normálisan álltak hozzá. Lehet ezügyben szerencsés voltam. Nyilván sosem szidtam egyiknek a másikat, ahhoz senkinek semmi köze. nem szoktak érdekelni az új kapcsolat exei sem, sőt mindenkit leállítok, ha beszélni akar róla. Haragudni, meg végképp nem segítek senkinek. :)
2015. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy darabig működött, aztán elsodort minket az élet. A régi tűz nem lobbant újra, az elmúlt, senkinek nem lett volna oka féltékenykedni, és nem lenne, ha úgy alakulna, hogy újra összefutunk és a barátságot felélesztjük. Az exemmel igazából jobban működött a barátság, mint a párkapcsolat.
2015. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok: ha az ex féltékenykedik, akkor érdemes "harcolni" a barátságért?
2015. júl. 23. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Még érez valamit azért féltékenykedik, csak szenvedne
2015. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden eset egyedi.

Van olyan exem, akivel jóban vagyok, de minek erőltetni a barátságot? Van olyan, amelyiket messzire elzavartam, mert nem akarok olyat még barátnak se, aki a kapcsolatban képes volt becsapni.

2015. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindaddig nincs vele baj, mig a társaikat nem zavarja. Ha igen, választaniuk kell
2015. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!