Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tipikus fiú lány barátságról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus fiú lány barátságról lenne szó, én a lány vagyok, és úgy érzem kb.1 hónap után beleszerettem a legjobb fiúbarátomba. Lehetséges hogy kölcsönös?

Figyelt kérdés
a fiúval körülbelül 2,2 és fél hónapja "más" a barátságunk.filmezéseknél összebújunk,a "szeretleket" sokszor említjük egymásnak,szerelmemnek hívjuk egymást,ölelgetjük egymást.és 1 hónapja egyszer véletlenszerűen lefeküdtünk.igen tudom hogy hülyén hangzik de nem előre megtervezett volt,és mindkettőnknek meglepő esemény volt ,dehát ez van.csak egyszer történt meg,semelyikünknek sem az első aktusa volt.a barátai előtt többször úgy emleget mintha a barátnője lennék,odahív és közli a haverjaival hogy itt a barátnőm.és ha valamelyik odajön hozzám,ő is társul és megmondja,hogy én csak az ő barátnője vagyok.valamint kitalálta hogyha pár év múlva neki se és nekem se lesz senkim,én leszek a felesége.viszont,nekem nyavalyog,hogy nincs barátnője,ami ebben a szituációban elég zavaró és elbizonytalanító is.a fiúval minden nap beszélünk,és ha nem is minden nap, de minimum minden másnap találkozunk.tudom hogy ez az egész nagyon sablon sztorinak tűnhet,és sokfajta ilyen kérdés van,de úgy érzem minden ilyesmi helyzet egyedülálló,ezért fodulok hozzátok segítségért,előre is köszi!

2015. máj. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom ez de ari:)szerintem szeret teged es ezzel a "nyavalygassal" csak fel akarja hivni a fihyelmedet magara...vagy talan azt akarja h te kezdemenyezz.
2015. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha legközelebb nyavalyog, hogy nincs barátnője, mond neki azt, hogy akkor járjatok :)
2015. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te kezdemenyezz,hanem valahogy érd el,hogy ő kezdemenyezzen. Arra törekedj, hogy lassa meg benned a nőt, legyél csinos es apolt a jelenleteben,kacerkodj vele,flortolgess es hatha kialakul valami:) egyebkent tenyleg aranyosak vagytok,ahogy leirtad
2015. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!