Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim azt akarja, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt akarja, hogy egy felcsatohatoval d*gjam meg. En nem igazan szeretnem mert undoritonak tartom de ot meg nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hetvegen lesz a szulinapja es amikor ra kerdeztem mit akar ezt mondta. Azt hittem viccel. De kiderul, hogy nem. Ezt akarja, de en nem tudnam seggbe d*gni ot, eleve az analalis szextol borzongok.

Ket eve vagyunk egyutt ez az elso ilyen extrem kerese. Nagyon szeretem ot de undorbol nem akarok ilyet csinalni csak mert szeretem de megbantani sem akarom.


Nem erolteti csak neha ra kerdez, hogy baratkozom e a gondolattal?

Ő 27 éves én 23


2015. júl. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi-ez? Ötven szürke árnyalat
2015. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleve ha undorodsz tőle, és ő ezt tudja, akkor meg mi a fenének kérdez rá állandóan? Egyszer nem volt elég a tudomására hozni, hogy te ezt nem akarod?


A pasim is akarta volna az anált, de én megmondtam, hogy felejtse el, és ő ezt azonnal megértette és azóta szóba se hozta! Tiszteletben tartja a kérésemet!


Mondd meg neki határozottan, hogy te ezt egyáltalán nem akarod, és többet ne is kérdezzen rá!

Ha valamit nem akarsz megcsinálni, főleg ilyet, akkor legyen már elég neki egyszer elmondani, hogy nem, és ne kérdezzen néha rá, mert ha egyszer engedsz neki, akkor többször is elő fog ilyen fordulni, hogy akkor előhozza, hogy de hát múltkor megtetted, pedig nem is akartad.


A te döntésed, hogy mit csinálsz meg neki, de a szexet csak úgy lehet élvezni, ha mind a két fél akarja.

2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb úgyis csillapítani akarja ezt a vágyát, ha nem veled, keres mást, mert csak nőni fog benne a kíváncsiság.


Viszont ha nagyon nem szeretnéd, akkor őszintén mond meg a párodnak, hogy ezt (meg az anális szexet) undorítónak tartod.

2015. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy körre olyan nőnél aki hivatásosan ezt csinálja...
2015. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd én megdugom. Viccet félretéve.. ha nem akarod, ne tedd.

Bezzeg az én párom nem kér tőlem ilyet :/ Pedig én meg pont, hogy szívesen megtenném.

2015. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!