Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mekkora a "korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mekkora a "korkülönbség keretetek"? Értem ezt úgy, hogy hány évvel lehet maximum idősebb/fiatalabb a párotok nálatok?

Figyelt kérdés

Az én párom 17 évvel idősebb nálam, nagyon szeretjük egymást :) Sokan mondták, hogy ez már sok, de engem nem érekel, hisz szeretem Őt :)

20/N



2015. júl. 23. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 15 év a korkülönbség, de nem mondanám, hogy ennél több nem lehetne.
2015. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
63%
Mínuszba 3 év,nagyon max,ha tényleg minden más oké,akkor 4,pluszba meg mondjuk 8.
2015. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még ;)
2015. júl. 23. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
5-10 év alapvetően, bár a jelenlegi és az előző párom is 13,5 évvel idősebb nálam.
2015. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

"5-10 év alapvetően, bár a jelenlegi és az előző párom is 13,5 évvel idősebb nálam"


Logika???

2015. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy értette a 3. válaszoló, hogy olyan 5-10 év korkülönbség lenne neki, de a jelenlegi, és ezelőtti párjába is nagyon beleszeretett, így nemszámít neki a korkülönbség :) Valahogy így értelmezem.

Amúgy, köszi a választ! ^^

2015. júl. 23. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott van, az alapvetően és a bár szócska is a mondatban :) Annak, aki ezt nem tudja értelmezni, meleg szívvel ajánlom az általános iskolai évek megismétlését. Illetve ki is fejtem, hogy még a javaslatom megfogadása előtt megértsétek, miről van szó: az 5-10 év lenne az ideális, de a jelenlegi és előző barátom is kiesik ebből az intervallumból. Van olyan személyisége mindkettőnek, hogy nem érdekel az a plusz 3,5 év. Ha pedig csak kötekedni akartál, egészségedre, remélem, jobb lett tőle az estéd! :)
2015. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

+1 illetve -3 a saját koromhoz képest!


26F

2015. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köztünk 11 év van.
2015. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én most abban a cipőben járok, hogy évekig tartottam magam a saját magam által meghatározott keretekhez, aztán olyasvalakivel jöttem össze, aki ezen bőven kívül esik... nem bántam meg, mert életemben nem éreztem még ennyire jól magam egy kapcsolatomban sem. Szóval néha bizony érdemes felrúgni a saját magunk szabta korlátokat...
2015. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!