Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törtek már rád/zavartak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törtek már rád/zavartak már meg önkielégités közben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 11:05
 1/10 anonim válasza:
igen a tesomat ki kuldtem palacsintat sutni es erre be nyitott es el kezdett rohogni es modnta h semmi baj es meg 12 eves voltam 18/L
2010. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen. 18 éves voltam és már éppen végeztem volna amikor odajött egy öregnéni, hogy jó lenne ha nem a buszon csinálnám az unokája fejétől 1 cm-re.
2010. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló ezen jót röhögtem...:D

am szerencsére még nem..:S.kicsit ciki lenne úgyhogy remélem h nem is fog előfordulni :D

16/L

2010. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerencsére még nem de mostanába szoktunk párommal telefon sexelni ha akkor benyitnának elég cinkes lenne eggyik kézben telefon másikkal meg ...
2010. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. xDDD


Amúgy még nem, szerencsére..:D

2010. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja nagyon gáz volt nyitva volt az ajtó valamiért és bátyám épp jött beszélt és amikor észrevette elröhögte magát én meg : ez nem az aminek látszik :D

15/f

2010. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem szerencsére remélem nem is fognak:)

17L

2010. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán 5ször vagy többször, na igen, kellene már valaki.. Na nem csak ezért.. ;)
2010. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer bejött nagyanyám, és nem tudta mit csinálok letolt bugyiban xD utána valószínűleg leesett neki és kiment :D na az ciki volt
2010. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, sajnos
2010. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!