Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy kb.7 hónapig nem látta a párját különböző okokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Ennyi idő után milyen volt az első találkozás ? Már lement 2 hónap nálunk,szerintem elég gyorsan,gyorsnak érzem az idő múlását,csak furcsa belegondolni hogy akkor váltunk el mikor kezdett jó idő lenni,és akkor fogunk találkozni amikor már tél lesz :)
2015. júl. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 26 éves szűz vagyok és 26 éve nem láttam.
2015. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én max 3 hónapig nem taltam párommal, utána pedig max 1 hétig volt itthon abból max 4 napot voltunk együtt..

megöli a szerelmet a távolság ennyi idő után! Lényeg ne vitázzatok !

2015. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még a kapcsolatunk elején az egyetemen ,lehetőséget kaptam egy fél éves tanulmányi útra az egyesült államokba.

Hát mit mondjak......fél év után az első találkozás nagyszerü volt.Én férfinak tartom magam és nem vagyok valami érzelgős tipus,de akkor elsirtam magam,annyira hiányzott már+ő is sírt.

Ez volt 5 éve,azóta a feleségem és 2 hónap múlva pedig megszületik a kislányunk.. :)

Ki lehet birni a távolságot ,ha szeretitek egymást :)

2015. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as,megható :)
2015. júl. 24. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az :)

Lehet hogy nyálas kicsit,de igy történt.

És nemsoká szülők leszünk,most madarat lehetne velem fogatni :)

Úgyhogy fel a fejjel.

3-as voltam.

2015. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratula a gyerkőchöz,minden jót nektek :)
2015. júl. 24. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Neked is.

2015. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!