Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy várjak még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy várjak még? Szégyenlős srácról van szó (illetve én egy szintén félős lány)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác(16)legutóbb elhívott koncertjére:$.Elmentem megmondtam hogy nagyon tetszett és írta hogy legközelebb is nagyon örülne ha elmennék...Aztán számokat küldözget olyan címekkel mint pl: when i see you...i know you look good on the dancefloor:$

aztán...nemrég küldtem neki egy smst, hogy mindenről ő jut eszembe:$ annyit írt h majd msnen megbeszéljük...csakhogy msnen nem került szóba a dolog és én sem akartam felhozni...mindig nagyon kedves velem:)mostanában másképp beszélünk egymással...lehet hogy csak azért mert én szerelmes vagyok belé és nem azért mert esetleg ő is???és még egy kérdés...nagyon gáz elhívni valahova csak ketten...úgy barátilag...mert igazából élőbe ritkán találkozunk=/ de nagyon hiányzik..és msnen pedig nem az igazi egy beszélgetés=/Ráadásul mindig én írok rá:S viszont ha ráírok onnantól kezdve kérdezget ő is...sőt, inkább ő hozza a témákat:)tehát elég félős hogy mikor lesz mersze elmondani ha egyáltalán akar valamit...amugy is egy szerény srác:)

nagyon szépen köszönök minden értelmes választ:) 14/l


2010. júl. 11. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mintha valaki ugyanezt ugyanezzel a dalokkal írta volna :D
2010. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól elvagytok akkor tiéd a pálya. :-)

Figyu én egy 16 éves srác vagyok,holnap találkozok azzal a csajszival,aki veled egyidős és hajnalok hajnalán társalgunk,ha pl feljön 9 kor akkor beszélgetünk hajnali 4 ig stb.Nagyon bejövök a csajnak és ő is nekem.Ez már kb egy 3 hetes ismerettségből adódó,alapból úgy kezdődő "kapcsolat",hogy kibékültünk egy régi vita miatt(szóval letöröltem msn ről meg myvipőről stb,de elhatároztam egy fél évvel később,hogy megváltozom,nem tartok senkivel se haragot stb és így arra jutottam,hogy ő tőle is bocsánatot kell kérnem).Csodák csodájára kb többet beszélek vele mint bárki mással.És kb bármiről(van benne egy kis perverzség is ami bennem is megvan:P) Azzal ne foglalkozz,hogy rádír vagy nem az a fontos,hogy amikor beszélgettek van miről beszélni. Szóval ha a srác félős akkor sincs baj,kezdeményezz te kérdezd meg tőle élőben(persze beszélgetések után,hogy bejössz-e neki stb vagy utalj rá)meglátod rossz nem sülhet ki belőle. Maximum egy olyan,hogy majd később.

2010. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi tudom h hülye vagyok h többször írok ki egy kérdést de ez nagyon fontos nekem és kiemelni nem tudom és nem is kaptam rá még válaszokat...legalábbis nem sokat csak 2őt..és...nah joo tudom h ez nem mentség de nagyon imádomezt a srácot:$ bocsiiiii
2010. júl. 11. 19:23
 5/6 A kérdező kommentje:
jaa és utsónak nagyon köszi:)
2010. júl. 11. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
az előzőbe én írtam 18.26 osat és én linkeltem be.
2010. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!