Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy ha többször véletlenül akkor nézek rá az órára amikor ugyanannyi perc van, mint óra akkor valaki rám gondol szeret. Ez igaz lehet? 14/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
b+ xD
2010. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így ám, anyád szokott rád gondolni, h. egy ilyen 0 iq-jút hogy sikerült világra hoznia...
2010. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Terhes vagy, sajnálom. :(
2010. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez is csak egy babona. ugyanannyira igaz, mint a fekete macskás utas sztori.

egyébként én ezt úgy ismerem, hogy olyankor kívánni lehet, de csak akkor, hogy ha véletlenül veszed észre.

2010. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor ugyanannyi perc és óra van, akkor kívánhatsz (: de ne mond el sose h mit kívántál akkor nem telejsül, ha meg mind a 4 szám egyezik pl: 22:22 akkor kettőt is kívánhatsz(: én ezt a babonát ismerem.
2010. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 éves vagy!
2010. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!