Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor problémaként megemlítik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor problémaként megemlítik az alacsony születésszámot és kevés házasságot, miért az agglegény adó ötlete merül fel mindig megoldásként, miért nem a nőket akarják megadóztatni?

Figyelt kérdés
Én azt látom szórakozó helyeken, utcán és társkeresőkön is, hogy a férfiak valósággal ostromolják a nőket, míg a nők folyamatosan csak hárítanak. Egy nemrég készült statisztika szerint a nők a férfiak 80%-át átlagon alulinak értékelik (míg a férfiak a nők 50%-át tartják átlagon alulinak). Vagyis nem a férfiak motivációjával van a probléma, hanem a nőkével. Ha adót akarnak kivetni motivációs céllal, akkor a szingli nőket kellene megadóztatni. Ha nem csak a férfiak kezdeményeznének mindig, akkor több párkapcsolat lenne és több gyerek születne.

2015. júl. 25. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, én inkább azon gondolkodom, hogy miért nem az jut eszükbe, hogy megteremtsék a normális megélhetési lehetőségeket, normális fizetésekkel? Nem egy embert ismerek, aki pont a megélhetési problémák miatt ment ki külföldre dolgozni. Ezt valahogy mégsem akarják megoldani, szórakoznak itt a közmunkával, olyan fizetéseket kapnak nagyon sokan, amiből alig lehet megélni, és ezt csendben tűrik, hozzák a statisztikákat, hogy mennyien dolgoznak, az eszükbe sem jut, hogy mennyiért, a törvényalkotók meg felveszik a milliókat. Na kösz...
2015. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudod, hiába lenne több párkapcsolat, üres popsira csak a segélyből élők szülnek...
2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adónem csak egy vicc:D Ezt senki nem gondolhatja komolyan, bár magyarországról van szó, bármi lehetséges.
2015. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak a neve lenne és ugyanúgy vonatkozna a nőkre is.

Bár undorító dolognak tartom. Én szeretnék gyereket, de évek óta nem bírjuk megteremteni a feltételeit, így nem merek. Normális fizetések és létbiztonság mellett szerintem nagyon sokan vállalnának gyereket, akik ma nem.

2015. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hülyeség ez az adónem, de a nőket is hülyeség lenne megadóztatni.


Mi van, ha valaki meddő, nemzésképtelen, vagy olyan betegsége van, amit nem akar továbbörökíteni, vagy bármi? Erővel senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy legyen kapcsolata.

2015. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyám egyik nagynénje szívbetegen született, egyszer teherbe esett, de nem tudta kihordani. Ilyenek most is lehetnek. Igazságos lenne megadóztatni? Vagy szűrnék valahogy, miért nem vállalsz gyereket? Beírom a fizetésemet, már az is elég ok kellene, hogy legyen, hiszen nem elég egy gyereket megcsinálni, és sokan kapnak az én fizetésemnél is kevesebbet...
2015. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg meg lehetne adóztatni ilyen alapon azokat is, akik cölibátust fogadtak. :-) Hiszen ők sem járulnak hozzá a szaporulathoz...


Elvetemült ötlet egy ilyen adó, nem a középkorban élünk, nem tenyészállatok vagyunk, a szerelem nem működik parancsra.

2015. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb helyen így is eléggé inkorrektek a nőkkel...


24/F

2015. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azért megmutathatnád ezt a statisztikát :D
2015. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt mondom, hogy minden kisebbségit kasztrálni a második poronty után. Amúgy ez az agglegény-adó legalább annyira kamuijesztgetés, mint tavaly az internetadó volt.
2015. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!