Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a bevett szokás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a bevett szokás, hogy egy kapcsolatban nagyon sok esetben a férfi az idősebb?

Figyelt kérdés
Igen, tudom biztosan sok kivétel van de most nem ez érdekel.

2015. júl. 26. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
A nők az érettebb férfiakhoz vonzódnak. Sok az apakomplexus is. Ráadásul sok idősebb férfi csak a fiatalabbak között talál megfelelőt. Sok oka van/lehet.
2015. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Mert a női egyenjogúság nevében a nők a náluk magasabb, okosabb, idősebb, gazdagabb stb. férfiakat választják.
2015. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Mert sokat képzelnek magukról a nők.
2015. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Állítólag a férfiak később érnek, ezért pár év korkülönbség szükséges, hogy azonos lelki érettségi szinten legyenek. Általános iskolában is egy 14 éves lány egészen más súlycsoport, mint egy hasonló korú fiú. Ma már nem ekkora a különbség, mert a lányok a felgyorsult testi fejlődéssel fordítottan arányosan lelkileg gyakran megállnak egy szinten, és éretlenebbek a koruknál. Az apakomplexusra viszont nem ez a "bevett szokás" a magyarázat, ez szimplán a normál, néhány éves különbségre jellemző.
2015. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

A nők hamarabb érnek. És ezt már 12 körül nehéz nem észrevenni, mint ahogy a legtöbb 12 éves kislány menstruál, elkezdett nőni, fiúk majd 14 évesen. Ez a különbség meg is marad egy ideig. Amíg a 20 éves pasik buliznak meg isznak, a csajok körében már nem annyira fontos ez.

Persze, igen, tudom biztosan sok kivétel van de.... Csak ahogy te írtad, erre az előző a válaszom, általánosítani én is tudok.

Egy kivétel

2015. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
A pasik többsége később érik, mint a nők, tehát mondjuk míg egy 25 éves nő fejében már esetleg megfordul a gyerekvállalás, egy 25 éves vagy fiatalabb férfi ilyenekre még nem feltétlenül gondol (csak egy példa). Persze, ez nem általános.
2015. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
6-os vagyok, azt azért tenném hozzá, hogy nagyon gáz amikor egy 20 éves lány 35 éves pasit akar, azért mindennek megvan a határa. Pár év különbségre gondoltam de ez mindkét irányba belefér. Szerintem.
2015. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem értelek titeket...

Én nemsokára családot szeretnék már és mivel írtátok is,hogy pl egy 25 éves ffi még nem áll készen a gyermek vállalásra,akkor ha egy 35 évessel összeillünk miért ne lehetne belőle rendes kapcsolat,közös gyerek?

2015. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok a válaszolóknak, akik válaszaikban a nőkre fogják az egészet, a nőket szidják. Ennél már csak az lenne az értelmesebb, hogy kiírok egy olyan kérdést, hogy miért bevett szokás, hogy a nők a fiatalabbak és tömegesen szidjuk a férfiakat, hogy olyan felszínesek, hogy nekik csak a fiatalabb hús, feszesebb kell.


Kérdésedre válaszolva nem tudom, hogy miért lehet, de például itt vagyok én 20 éves lányként, körülbelül az eddigi udvarlóim 80%-a 1-5 évvel idősebb férfiak, míg korombeli vagy kicsit fiatalabb alig akad. Ha belegondolok és nekem kéne felszedni valakit, egy fiatalabbhoz könnyebben odamennék, mert eleve bennem lenne az a bizonyos koromból fakadó önbizalom.

2015. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivételeket én is ismerek, de nem az az általános. Általában azok vannak azonos érettségi szinten, ahol a férfi idősebb pár évvel. Azonos célok, azonos vágyak, ezek fontosak.
2015. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!