Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt állítják, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt állítják, hogy a nők korábban érnek mint a férfiak, randiztak már 20 éves "érettebb vagyok, mint a többi lány" típusú nővel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Attol függ mihez képest..


Az biztos, hogy 30-35 évesen nem kell 20 éves nőt hajkurászni..

De 23-24 évesen a 20éves lesz annyira érett, mint ő..

Kb ennyi..

Nálunk a Példa tesóm és en vagy az unokahúgom..

Mi: ő most avn olyan szintem, mint én 19 évesen, ő 25..

Ennyi idősen én már saját háztartásban éltem évek őta, és az esküvőnket szerveztük.

Unakahugom és közte 1 hőnap van..

Tesóm most viselkedik 19-21 évesként kb.. Unokahugom evek őta önfenntartó, és párkapcsolatban él külföldön 22 éves kora óta...


Nah kb ennyivel érnek gyorsabban a nők..

Persze ez általánosítás..

Van olyan 30-as nő is aki agyilag elmenne 18-nak..

2015. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen volt már ilyenben szerencsém.Azt mondta hogy milyen érett meg egyebek,közben semmilyen célja nincs.Úgy viselkedik mint egy riherongy.
2015. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mi köze van az érettségnek ahhoz, hogy valaki önfenntartó vagy tervezi-e már a házasságot? Neked valami nagyon más dolgot jelent az érettség mint amit valójában. A szellemi fejlettségnek szerintem semmi köze ahhoz, hogy valaki saját háztartásban él-e. Az inkább anyagi kérdés, hogy fent tud-e tartani egy háztartást ami adódhat családi okokból és, hogy van-e keresete vagy egyáltalán akar-e saját háztartást. Ha például orvosnak tanul valaki, valószínűleg még 26 évesen sem fog keresőképes lenni, mert egyetemre jár. Az, hogy mikor tervezi valaki a házasságot logikusan inkább függ attól, hogy talált-e hozzá megfelelő partnert és nem attól, hogy milyen érett vagy hány éves. Ami szerint én nézem az érettséget te pont nem vagy az, bár itt csak a kérdésedből ítélek. Nem tűnik érett gondolkodásúnak az aki egy ilyet egyáltalán kiír ide arról nem is beszélve, hogy elsőre nem érthétő.
2015. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én kb. 25 évesen szakítottam a 22 éves barátnőmmel, mert annyira volt érett, mint egy általános iskolás. Semmilyen felelősségtudata, semmilyen tartása nem volt. Egyszerűen úgy viselkedett mindig, mint egy 16 éves tinilány.


Szóval... szerintem úgy mint minden ezen a sárgolyón, ez is egyénfüggő. Nem feltétlenül érnek korábban a nők, mint a férfiak.

2015. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érettség kérdese..

Mert házassagot szellemileg kiforrt emberek tervezzenek, ne gyerekek

Anyagi oldal, ha én diakmelóból ösztöndíjból lediplomáztam es fnntartottam egy háztartást a ferjemmel, akkor senki ne magarázza meg nekem, hogy nem lehet, és nem érettség kérdése, hogy le tudok-e mondani( átmenetileg) dolgokról..

Mostani példam, hogy az illetőnek nincs penze, de elmegy a drágabbik strandra és ott veszi meg a sört a kaját egész napra..

Menjen strandra, hisz kell a szorakozás, kikapcsolás, de nem kell még 5e forintot minimum pluszban elverni..

Ez csak egy példa...


Tehát nálam az önállőság az érettseggel egyenlő... És félreértés ne essék úgy gondolom a szülői házban lakva is lehet önálló az ember, nem mindenki akar saját háztartást.. (Párkapcsolat nélkül feleslegesnek is tartom) tehát inkább arról van szó, hogy pl tesóm képtelen is lett volna rá... 20 évesen meg kellett, hogy főzzenek ra, megmondják mit kell csinalnia.,stb

Ő ugyancsak egy példa, mert természetesen látok ellenpeldát is (férjem) de az esetek többsegében eretlenebbek a fiúk.. Nem higgadtak le, 25 évesen csak a buli, meg a pia, és nem a családban gondolkodnak..

Nincs igazi jövőképük, a majd valamikoron nem latnak túl..

Igen ez általanosítás...

A kivétel a szabály próbája...

2015. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as, te melyik kérdésre válaszoltál:DDDDD


Talán már megint ittál:-)))

2015. júl. 26. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt mondja magáról, hogy érettebb a koránál, akkor biztos lehetsz benne, hogy éretlenebb a koránál.
2015. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kijelentés általánosságban nem igaz, de egyének esetén bőven láttam már, a koruknál jóval érettebb fiatalt (férfit és nőt is), ahogy az ellenkezőjét is: 35+ és egy 20 éves értelmi szintjén mozog.


Szóval ez, ahogy a legtöbb dolog egyéni tulajdonság.


Azt én is észrevettem már, hogy manapság szinte az összes 16-20 éves nő bemutatkozásában szerepel, hogy ő sokkal érettebb a koránál. Néhány itteni privát váltás során is megkaptam ezt néhányuktól. Társkeresőkön is és virtuális világon kívül is lehet bőven hallani. Sokan szerint azt sem tudják, hogy mit jelent az érettség.

2015. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az "érettebb vagyok a koromnál" olyan, mint a huszonéves lányokkal randizni akaró 40-es férfiaknál a "fiatalabbnak látszom a koromnál". :)

Amúgy általában tényleg néhány évvel a nők érnek meg hamarabb a családalapításra, de persze ez valóban nem mindenkire igaz és nem is annyira a tinikorból épphogy kinőtt 18-20 éves lányokat venném alapul, bár köztük is lehet persze kivétel.

2015. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem és randiztam. Hamar kiderült hogy ő is csak a pénzre megy. Ez ám az érett felfogás!!!

Ki is vágtam mint a közmondásos négylábú állatot szarni...

2015. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!