Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik 1 lány de lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 lány de lehet hogy van pasija tegnap állitolag randiztak találkoztam a srácal semmi sem történt 2 puszitadod és anyi akkor az a pasija? és nem tudom hogy hogyan és meg mondjam-e hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszélgess vele és ugy scak hirtelen vesd fel neki...aztán majd megtudod a kérdésre a választ...utána ha nem-et mond akkor belevághatsz a dolgokba...amugy énis szoktam puszilni a lányokat pedig nem a barátnőim :)
2011. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kérnék még kommenteket lécci

Igen de az állitolag a barátja jelenleg és semmi sem történik közzötük szerintem nekem jobban megnyilik felém vagy is azt értem közeledik jobban hozzám de nem tom mit tegyek és ha nemet mond akkor be égek és elmondja mindenkinek .

2011. márc. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!