Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik szoktak szimulalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szoktak szimulalni szex kozben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, rajatszanak, ugy csinalnak mintha elveznek, pedig nem.
2015. júl. 27. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem élveznék, annak bizony látható jelei lennének.... Nem gondolod?
2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Legalábbis nálunk soha nem volt ilyen és én sem szimuláltam még soha, mert nincs rá szükség. Ha meg lenne sem szimulálnék, hanem inkább megbeszélném vele.
2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már igen. Sajnos, nem volt jó a szex, de nem akartam megbántani. 27/F
2015. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És az hogyan sikerül, úgy mégis?
2015. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
#3 vagyok. Most kezdjem itt leírni? Sokáig írhatnám.
2015. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen nehéz elképzelni, ez hogy sikerül egy pasinak. Ha nem jó neki, akkor az látható és érezhető...
2015. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2015. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem azert gyanus, hogy igen, mert volt ket partnerem, aki, hogy is mondjam... eleg hangos meg lelkes volt "akcio" kozben, pedig semmi extrat nem csinaltam, csak elveztem es tettem, amit az osztoneim diktaltak
2015. júl. 27. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tettél valamit, nem úgy, mint az egyik hozzászólónál, akinél a nő feküdt mint egy darab fa, akkor nem hinném, hogy nem élvezte a pasi. Azért mert hangosabb volt a kelleténél, én biztosan nem következtetnék arra, hogy szimulált. Nyilván ha más jelek is voltak, hogy nem élvezte, az más.
2015. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem igen..

Legalábbis velem előfordult már 1x2x.

Egy férfi is tud szimulálni.

Az én esetemben szép volt a lány, mivel ha csúnya lett volna alapból a szex is kizárt.Viszont a a szex közbeni viselkedése kiakasztott... folyamatosan nézett de bele a szemembe, és az élvező arckifejezése valami gusztustalan volt...

továbbá nem tudott szopni tehát azt hamar elvetettük. de mivel tényleg szép volt már a testének a látványa elég volt ahhoz, hogy ne lankadjak le. de azt nagyon erősen szimulálnom kellett, hogy élvezem is. 23/F

2015. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!