Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, belemennétek alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, belemennétek alkalmi vagy csak szex kapcsolatba így?

Figyelt kérdés

15-20 év korkülönbséggel, ha a férfi az idősebb.

Volt már ilyen?

Vagy csak elképzelhetőnek tartanátok?

Nem zárkóznátok el tőle ha egyébként tetszik az illető, vagy csak fiatalabbakkal, vagy senkivel se?


Nem itt akrok ismerkedni, ne írjon senki provit:D

Csupán kiváncsiságból kérdem, hogy állnak ilyesmihez a lányok.


2015. júl. 25. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A nőket jobban felörli lelkileg a szexkapcsolat + alkalmi szex, mint a pasikat. Nem is értem, hogy egyes pasiknak ez miért nem világos. Ugyanakkor nyilvánvaló az is, hogy aki felajánlja a szexkapcsolatot vagy alkalmi szexet, az fogja irányítani később a kommunikációt, De Csak a Saját Érdekében, így egy kicsit sakkban is tartva a nőt. Azt se felejtsük el, hogy az alkalmi szexpartnereket a férfiak nem veszik emberszámba, csupán egy Eszköznek és mindig kényelmes lesz visszabújni a komoly barátnőhöz-feleséghez, akinek fogalma nincs az egészről.
2015. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele se szexkapcsolatba, se alkalmi szexbe, se "barátság extrákba" meg egy ilyen mai "divatba" se.

Számomra érzelem nélkül nincs szex, meg van bennem tartás.


Amúgy vicces, mert most pont egy idősebb pasi tetszik (elég régóta), nagyon vonz, de nemcsak szex szempontjából, hanem úgy minden más szempontból is, de a dolog több sebből vérzik, és hát mint említettem amúgy sem vagyok vevő az ilyen jellegű "kapcsolatra".

2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.akkor te igazán erkölcsoös vagy, ritka ez a mai világban, legyél rá büszke!

Nem arra gondoltam, hogy valaki fűvel fávalágyba bújuk, hanem ha csak néha bejátszik egy ilyen, akkor inkábbb egy fitalabbal vagy egy idősebb tapasztalt férfival jobb?

2015. júl. 25. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 20 évesnek ez túl nagy korkülönbség, 30 évesen családot akarnak a nők, nem szexkapcsolatot, 40 felett meg akkor a pasi már 55-60 lenne, ahol jön az impotencia és akkor már meg is látszik rajtuk a kor, fáradékonyabbak lehetnek, nyikorognak az ízületeik, stb. Szóval valószínűleg kevés nő menne bele, még akkor is, ha eltekintünk attól, hogy sokan vannak, akiknek egyáltalán nincs igényük csak testi kapcsolatra.
2015. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt ilyen alkalmi kapcsolatom és biztos nem is lesz. Szeretem, ha egy férfi idősebb nálam. De a férfinek a nő szívét meg kell hódítani és nem a numerákat számolni. Tudom, hogy nálatok ez másképp működik, de itt ragadtam az őskorból :)

"A férfi a szemével szeret, a nő meg a fülével" :D

2015. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ritka az biztos.. Büszke is vagyok rá! :)
2015. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vőlegényem ennyivel idősebb nálam,de mivel elhagytam a 3.X-et,ilyenkor már nem számít ez a korkülönbség.20 évesen viszont nem mentem volna bele egy 40 éves pasival szexkapcsolatba.
2015. júl. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt. De korombelivel sem. Az ilyenre nekem nincs szükségem. Vagy egy rendes kapcsolat vagy semmi.
2015. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!