Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy virtuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy virtuális személybe?

Figyelt kérdés

8 hónapja már, minden nap beszélgetek egy sráccal neten. Már teljesen hozzánőttem, s úgy érzem, hogy bele is szerettem. Mindig kedves velem, becézget. De sosem gondoltam, hogy fellángolás lesz belőle. Most viszont ugy érzem... ugyanis, megemlítette, hogy ma egész nap egy lánnyal volt együtt, s maga alatt van, amiért a lány nem akar tőle semmit. Persze én vagyok, aki vigasztalom. De közben potyog a könnyem, mert egy világ omlott össze bennem. Annyira szivenütött az egész, amikor elmondta, hogy randija volt... Közben egy hete még arról beszéltünk, hogy találkozunk valamikor. Mi ez? Belezúgtam? Vagy miért esik ennyire rosszul?

20/l


2015. júl. 27. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Láttad már élőben?:)
2015. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd nagy meglepetés lesz. :D
2015. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem :( Demindig is nagyon magányos voltam nem kellettem senkinek. Ő meg állandóan kereste a társaságom, igaz virtuálisan, de akkor is. Nagyon megkedveltem, de nem gondoltam volna, hogy ennyire rosszul esik majd egy ilyen helyzet. Pedig kész voltam a találkozásra, útlevelet is készítettek :( De hát akkor feleslegesen. Csak azt nem értem, hogy akkor miért csapta a szelet, mert csapta rendesen . Fene az ilyen dolgokba.... :( Ne nézzetek butakislánynak :( de ez most nagon mélyre vágott
2015. júl. 27. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló. Mire gondolsz pontosan?
2015. júl. 27. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam igen.Bele szerettél,és nem kicsit. Nem a testébe. A lelkébe, gondolataiba, véleményébe a világról,dolgokról. Mint egy lelki társ. :(
2015. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, csak játszik veled,sajnos.
2015. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Her című filmet,elgondolkodtató..
2015. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!