Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Imádok filmeket nézni, nagyon szeretem a régi filmeket. Lételemem a zene, gyakran hallgatok jazzt, bluest, rockot, rapet.

Kedvenceim: RHCP, Rolling Stones, GnR, Marvin Gaye, John Lee Hooker, John Zorn. Szeretek olvasni, alapjáraton magányos farkas vagyok, szeretem a csendet, szeretek gondolkodni.

Ugyanakkor szeretek sportolni, szeretek vásárolni, főleg ruhákat. Ha olyan kedvem van, akkor szeretem a társaságot, vicces vagyok (gyakran szarkasztikus/ironikus), néha szeretek bulizni, ilyenkor nem vetem meg az "átlagos" zenéket: simán jöhet, Avicii, Guetta, vagy bármilyen slágerzene, akár Fluor is.

Emellett egyetemi hallgató vagyok és dolgozom.


Sokak szerint nagyon ambivalens személyiség vagyok, nem lehet rajtam kiigazodni, mert nehezen tudnak beskatulyázni. Aki felszínesebb, az nem tudja megérteni azt az énemet, aki szereti a magányt, a régi dolgokat és a minőséget. Aki pedig "mélyebb" személyiség, az nem bír megbarátkozni a laza, "felszínes" énemmel. Éppen ezért nagyon kevés olyan ember van, aki megért, közel áll hozzám. Párkapcsolatról nem is beszélve...

Előre szólok, ezzel a kérdéssel nem arra gyúrok, hogy itt kezdjek el barátokat/szerelmet szerezni, úgyhogy ezért senki ne írjon privátban! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, ezeket viszont megköszönöm :)

23/L



2015. júl. 28. 00:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nincs véleményem,és nem azért mert nem olvastam végig,csak addig hogy "lételemem a zene"

hanem mert ennek a kérdésnek nincs értelme.De semmi! Olyanokat kérdezz erről akiket érdekel,és ismernek élőben mint embert.De elsősorban olyat akit érdekel :D


és ez egy remek válasz a kérdésedre,egy igazi válasz.

2015. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jól olvastam? Stanley Kubrick? *.*


[link]


Háháhá. :D :D

2015. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#11, számomra volt értelme, de ha számodra nincs, akkor miért is válaszolsz? Pláne, ha a kérdést is lusta voltál elolvasni? :) Sebaj, zöldítettem mindenkit.
2015. júl. 28. 01:17
 14/20 A kérdező kommentje:
Na ja, a Clockwork Orange nagy kedvenc, meg a Dr. Strangelove és a Ragyogás :)
2015. júl. 28. 01:18
 15/20 anonim ***** válasza:
# 14 Egész életemben arra vártam, hogy Kubrick szóba jöjjön egy lánnyal való beszélgetés során. Csak hogy belinkelhessem azt a jelenetet. Bocsi az off topicért. :D
2015. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsész vagy?
2015. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Eh, elnézve a hozzászólásaid, ennyire nem vagyok benne a kultúrában, engem inkább a kézzel fogható "reál" dolgok érdekelnek, úgy mint bütykölés, barkácsolás, csillagászat, fizika, kémia, informatika, technikai sportok stb. A jó zenéket, filmeket viszont csipázom, de ez édeskevés lenne ahhoz, hogy a való életben felfigyeljünk egymásra, meg nem is nagyon lenne közös témánk. Egyébként biztos jó fej csaj lehetsz, csak nem vagyunk ugyanabban a kategóriában.
2015. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jo fej lany lehetsz, es szereted a rockot.

Bar en inkabb a kemenyebb rock stilusokat kedvelem.


Nu Metal, Metalcore, Death Metal, stb.

Zenekarokra bontva pedig a Korn, Deftones, While She Sleeps, Bullet for my Vallentine, Children of Bodom, es meg sorolhatnam :D

2015. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem sértésképpen írom, teljesen random lány vagy akinek még nem igazán alakult ki a zenei ízlése, és nem tud különbséget tenni a mennyiség és a minőség között, de ne aggódj, ez később változhat, és akkor talán eljutsz oda hogy...


Igazából sehova, zenét nézni,könyveket hameg filmeket olcasni csak tevékenység, és nem teljesítmény.

2015. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha még Fellinit is belevetted volna a listába, most azon gondolkodnék, hogy Te vagy-e én, csak letagadtam néhány évtizedet :)
2015. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!