Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőmmel nagyrészt hitelre vettünk egy közös lakást 6 éve, 50-50% arányban vagyunk tulajdonosok. Lassan 1 éve szétmentünk, és elköltöztem onnan. Abban maradtunk, hogy eladjuk, de idáig meg sem lett hírdetve a lakás. A hitel az én neven alatt fut, az exem a kezes. Minden hónapban elutalja a törlesztő felét. Fél éve felvetettem az exemnek, hogy fizethetné helyettem a kölcsön törlesztőjét, ha már úgy sem lakok ott, persze erre nem volt hajlandó. Akkor annyit kértem, hogy fizessen valamennyi lakbért, de erre sem volt hajlandó mondván a 2 szoba közül csak az egyiket használja (ami persze vicces mert egymásból nyílnak)és ő fizeti a közös költséget is. Mi a fenét tudnék vele csinálni?
2015. júl. 28. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit, joga van ott lakni, ha 50%-ban tulajdonos.


Viszont neked meg jogod van kiadni a lakás rád eső részét, így máris lesz társasága, neked meg pénzed.

2015. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add ki a lakást egy igénytelen fazonnak, lehetőleg olyannak, akinek van valami háziállata is, ami zavarná a barátnődet.
2015. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megfordult a fejemben, de a 2 szoba nem külön bejáratú, vagyis nem lehet szeparálni. A vicc az, hogy a mostani pasija ott lakik vele, szóval az anyagiakat is elő tudná kaparni.

Ha szerzek egy vevőt és odamegyek egy ügyvéddel, akkor kötelezhetem arra, hogy írja alá az adásvételit?

Kéne már a pénz a lakásból, de nagyon....

2015. júl. 28. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!