Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném így idegenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném így idegenben kikérni a véleményeteket párkapcsolat terén, első sorban 19 és 20 év feletti emberek válaszát várnám. (? )

Figyelt kérdés
Nos hol is kezdjem(...)ismerkedek//randizok egy Lánnyal 18 én 20F(Még mielőtt valaki írná hogy jó h nem csávóval,viccet félretéve)Tehetősebb családból származik,ez alatt nem azt értem hogy én nem tehetem meg azt amit ő,csak kisebb mértékben addig amíg nem dolgoztam,jobban mondva amíg be nem fejeztem a technikusit.Most ezzel nincs gondom,de bennem van az a mégis,hiszen jobban áll anyagi szempontból.!Nem elkényeztetett lány mikor randizunk nem igazán hadja hogy fizessek vagy felesbe vesszük a dolgokat.Olvasgattam akikkel volt hasonló dolog,csak fordítva hogy a fiú tehetősebb de a lány nem azzal nincs gond,de ha fordítva van akkor szoktak gondok lenni vagy nem úgy mennek a dolgok ahogy kénének:! Nagyon jól megvagyunk egymással közös téma mindig van,korunkhoz képest sokkal,de sokkal komolyabban gondolkodunk és nem 2-4 hónapra tervezünk kapcsolatot(egymással) ezért is haladunk lassan de biztosan! Csak hát van ez bennem ami és kíváncsi lennék nektek is a véleményetekre barátit társaság 90-10 arányban igen a 10 nem,amit leírtam azért.! Válaszotokat előrre is köszönöm.!

2015. júl. 28. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
"korunkhoz képest sokkal,de sokkal komolyabban gondolkodunk" Ajajajajajaj.
2015. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én hasonló helyzetből kétszer kimenekültem, mert túl hihetetlennek tűnt számomra az egész. Túl szép volt.

Egyet viszont tudok ajánlani, minél hamarabb próbáld meg lerázni magadról ezt az / alacsonyabb "kasztba" tartozom / érzést, mert a későbbiekben nagyon beléd ivódhat és megmérgezheti a kapcsolatotokat. F

2015. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így vagyok vele ez a "Túl Szép Álom",aztán kitudja mi lesz belőle,vagy éppen mi nem.Próbálom lerázni,csak ugye nem olyan könnyen megy a dolog. :)

Minden esetre elmondanád,ha nem vagyok tolakodó miért menekültél ki a kapcsolatból?

2015. júl. 28. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt, hogy arról kell szóljon a gondolatok többsége, hogy mi lesz majd valamikor a jövőben. Miért kell parázni a jövőn, kattogni azokon a dolgokon, melyek lehetséges akadályokként merülhetnek fel?

Éljétek a jelent. Teljességgel, boldogan. Örüljetek mindig a pillanatnak, ami épp megadatott. Értékeljétek.

Soha ne legyen mérvadó, mit gondolnak mások, kik szavaznak fel, ill. le.

Ezek a körítések, amelyek ha sokasodnak, elvész a jelen, és az értelme az egésznek.

Igen, tervezni kell, de csak kis, elérhető célokig, aztán jön a következő majd. Tovább sosem érdemes nézni, mint ami belátható.

2015. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként mondom: a pasikat 90%ban sokkal jobban frusztrálja ez a ki áll jobban anyagilag téma, mint minket. Mármint, a normális nőknél, a pénzéhes ribikről itt nem beszélünk, leírásod alapján a kiválasztott hölgy nem az. :)


Szóval mi hasonlóan vagyunk párommal, bár nem tehetős egyikünk sem, de - saját kereteink között - én jobban el vagyok eresztve perpill, mint ő. A kezdetektől magamnak fizettem az én részem, többször hívtam meg őt, mint engem egy-egy randin... :) Bennem soha fel nem merült, hogy ez gáz lenne, nekem most van, miért ne tenném, majd lesz fordított helyzet is előbb-utóbb, nyilván. Ő meg jó párszor ráparázott, hogy de milyen ciki pasiként, és különben is majd mikor érzem úgy, hogy élősködik rajtam, stb, stb...


Szóval ha nem egy anyagias, pénzt előtérbe helyező lányról van szó, akkor neki ez eszébe sem fog jutni. Ismeri az anyagi helyzeted már pár randi után, nyilván ő is tudja, hogy nem azért csinálod, mert smucig dög vagy, aki még egy üdítőre sem hívja meg a szíve hölgyét. Akkor meg ne stresszelj, élvezzétek ki egymást, az anyagiak mellékesek, egy kapcsolat elején mindenképp. :) Később ráértek aggódni, ki mennyit hoz a házhoz, ha tényleg komoly lesz a dolog!

25N

2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg jól elvagytok, nem teljesen tökmindegy, ki mit gondol? :)

A felesbe fizetés pedig szerencsére kezd elterjedni világszerte.

2015. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is olvashatnál kicsit többet, mert elég butának tűnsz, és ráadásul az ellenkezőjét gondolod magadról..

A kérdésedre a válasz : ebben az esetben szerintem nincs gond, feltéve, ha nem kreálsz magatoknak problémát belőle.

25N

2015. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!