Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi rengeteg férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi rengeteg férfi rossz néven, ha egy nő elutasítja, mert nem tetszik neki az arca, miközben saját bevallásuk szerint nekik is a lány arca a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert önizalomhiányosak, és nem szeretik magukat.
2015. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

"Kinek nem esik rosszul az, ha szemébe mondják, hogy nem tetszik?"


Sok pasi van, akit nem érdekel hidd el. Azok ugyanis tudják, hogy azért, mert valamilyen csajnak nem jöttek be, még másnak bejöhetnek.

2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy nem érdekli, de a pillanatban rosszul esik nekik is, legfeljebb nem mutatják ki. :)
2015. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2%
Azért válaszol "fröcsögéssel" így sok férfi, mert talán ez az igazság? Hogy a nők felszínesek. Amúgy meg nem a mi dolgunk szépnek lenni, ti vagytok a szebbik nem, egész véletlenül nem így van?
2015. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Erre ertelmes valaszt ugyse fogsz kapni.

Az o elvarasaik felett termeszetesen szemet kell hunyni.

2015. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Törpicsek: ha a nők a szebbik nem, miért vagytok azon is kiakadva, ha a lányok az erősebb fiúkat kedvelik? Hisz az erősebb nem meg ti vagytok. Ja, vagy ez csak az egyik oldalra érvényes? Én kérek elnézést...
2015. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
És a gazdagabbik nem is mi vagyunk? :D
2015. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eddig 4 kapcsolatom volt, abból 2 srác keresett többet, mint én, de közülük csak 1-nek volt több pénze, mint nekem, a másik minden hónap végén tőlem próbált lejmolni, mert elverte a fizetését. Szóval lehet én keresek kiemelkedően jól (nem, átlag fizetés alatt vagyok), vagy nem az általad férfiaknak gondolt egyedekkel próbálkoztam hanem valami harmadik nemmel, mert nem nők voltak, az egyszer biztos, volt egy plusz toldalékuk.
2015. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Egy dolog, hogy nem érdekli, de a pillanatban rosszul esik nekik is, legfeljebb nem mutatják ki. :)"


-->Kik azok a "nekik"? Igen, vannak olyan pacákok, akik így gondolkodnak.


De hidd el, nem mindenki. Az elutasítás azt jelenti, hogy két ember nem illik össze. Inkább örülni kell annak, hogy kiderül. Én örültem volna, ha egy lány már elején elutasít, mert amennyi gondot okozott nekem a későbbiekben, azt nem köszönném meg neki :D

2015. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!