Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne jó ha csonkítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jó ha csonkítással jutalmaznál azt aki meg meri csalni a feleségét/férjét párját?

Figyelt kérdés
Szerintem megérdemelnék az ilyen emberek.
2015. júl. 29. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
akkor magyarországon az összes nőnek nem lenne végtagja kb :D
2015. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Miért is? Tudtommal semmit nem követsz el, mindenkinek szabad akarata van és nem lehet ráerőszakolni a másikra.

Ha ő meg akarja csalni akkor megcsalja, ennyi.

2015. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

De, remek ötlet, elterjesztik rólad, hogy megcsaltad a párod, aztán nemcsak, hogy egyedül maradsz, de még meg is csonkítanak.

Csodás ötlet, gratulálok, csak így tovább.

Magyarország jobban teljesít.

2015. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem megcsonkítással kéne büntetni, hanem azzal, hogy senki nem bocsájt meg nekik, mert elég sokan megteszik. Lehet, hogy mindenki érdemel még 1 esélyt, de abban mindenki egyetért, hogy a megcsalás után már semmi sem lesz a régi, a bizalom örökre odavész, és egy ilyet sosem felejt el az ember... ezek után a kapcsolat minősége is jóval leromlik, mi értelme tovább fenntartani? Aki megcsalja a párját, az nyilván nem szereti eléggé, így miért is maradna vele?
2015. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
1-es, jah persze, mert csak a nők csalják meg a párjukat..
2015. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nem tudod mit beszélsz.
2015. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
# 5 Nem csak a nők, de a nők gyakrabban teszik. Ez tudományos tény. Persze tudom, a fejedben nyilván az a kép él, hogy a férfiak teszik többször. Ez a feminista propaganda hatása.
2015. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
#7 Nem pont a férfiak szokták hangoztatni, hogy ők képesek érzelem nélkül szexelni, míg a nőknek ez kevésbé megy? Ebből az következik, hogy a férfiak könnyebben rávehetőek a szexre, mivel hogy nekik ez megy érzelem nélkül is, így nem csak a párjukkal tudják elképzelni. De a nők nagy többsége csak érzelemmel képes rá, így csak akkor lehet ágyba csalni, ha érez is valamit az illető iránt. (Igen tudom, kivételek mindig vannak.)
2015. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
# 8 Nos, ezt a dicsekvést még nem hallottam. Egy férfitól sem. Annyit biztosan tudok, hogy rám nem igaz.
2015. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Akkor nem sűrűn járhatsz az oldalon, én már számtalanszor belefutottam ebbe a "dicsekvésbe" férfiaktól.
2015. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!