Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne jó ha csonkítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jó ha csonkítással jutalmaznál azt aki meg meri csalni a feleségét/férjét párját?

Figyelt kérdés
Szerintem megérdemelnék az ilyen emberek.
2015. júl. 29. 11:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
# 10 Valóban nem túl sűrűn, ezt aláírom. De rendben, elfogadom, hogy van ilyen is. Viszont hibás dolog lenne egy sztereotípiát ráhúzni az összes férfira (vagy a férfiak zömére) mivel mondom, nekem még senki nem mondott ilyet, illetve a saját tapasztalatom sem ez.
2015. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
#11 Érdekes, hogy ezt mondod, mert te az imént a 7-es válaszodban húztál rá a nők zömére egy sztereotípiát :) Vagy azt tán nem találod hibásnak, csak a férfiak ellen irányulót?
2015. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
# 12 Az egy tudományos tény. Azzal nem szállok vitába. Az is egy tudományos tény, hogy a férfiak kevesebb színt látnak. Ez számomra degradáló, és sértő, de el kell fogadnom. Szóval nehogy azt gondold, hogy nem vagyok következetes.
2015. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
#13 Érdekelne ez a 'tudományos tény', hol vannak az ezt bizonyító vizsgálatok? Csak mert én még sosem hallottam erről.
2015. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Be kell vallanom, nem találom a cikket ahol ezt olvastam. Elég részletes magyarázatot adott rá. De meg fogom keresni. Addig is, hogy ne tűnjön úgy, hogy a levegőbe beszélek, vagy kamuzok, ezt találtam: [link]
2015. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen kérdőíves vizsgálatokkal az a gond, hogy szintén nem fedik le a nők összességét, csak egy igen kis részét, így kár ezek miatt hasonló sztereotípiákat felállítani.
2015. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Viszont más mód nincs arra, hogy ezt az adott dolgot felmérjék.
2015. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, de amíg nem mindenki véleménye szerepel benne, addig nem is lehet ráhúzni mindenkire.
2015. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, ebben nem vagyok olyan biztos. Azok a közvélemény kutatók, akik a politikai pártok népszerűségét mérik fel, általában egész jól megtippelik a választások eredményét. (Csak egy példát mondtam.) Tudom, hogy nem létezik olyan, hogy pontos statisztika, de nagyjából lehet nekik hinni szerintem. Ez az én véleményem.
2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

De egyébként alapvetően egyetértek veled, tisztelet a kivételnek. Ezt mindig fontos hozzá tenni. :)


És nem is arról van szó, hogy minden nő csalna, csak arról, hogy a "nők" mint csoport, többször teszi, mint a férfiak.

2015. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!