Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az erőszakot. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom az erőszakot. Nem tehetek róla, megőrülök a visszafogott erőszakért. Férfiként szeretem, ha egy nővel durván veszekszünk. Felizgat. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Imádom, ha egy nővel veszekedni lehet, egyszerűen felpörget. Imádom, ha ellenállnak nekem, hevesen, szeretem, ha valakit meg kell törni. Beteg vagyok, lehet...
2010. márc. 6. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt sajnálom, hogy nem nőnek születtél.
2010. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért, drága barátom?
2010. márc. 6. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:
mert a pasik bírnák az ilyesmit, de a nők menekülnek az ilyenek elöl... (szerintem)
2010. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hahaha ez jó :D hát nem tudom de a pasik ált. szeretik ha megütik őket, nem? :D szóval... nem olyan beteg sztem.

18.L

2010. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22:44 vagyok: mert fizikai hátrányod révén kipróbálhatnád, milyen a másik oldalról is.
2010. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy vagy beteg. én nőként imádom az ilyet ;P
2010. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is bírom :D:D

Szeretem felhergelni a pasikat:DD

2010. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen. Beteg vagy.


Idegileg tépázod meg a nőt, b*szki. Neked jól esik, ha lelki fájdalmakat okozol neki?

Mivel te maximum csak egy műtét után állhatnál át a gyengébbik nemhez, javaslom, hogy kezdj ki egy 2méter magas, 2ajtós szekrény méretű férfival és várd meg a hatást. Az erőviszonyok nagyjából hasonlóak lehetnek közöttetek, mint te és a nő között.


19/L

2012. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nevem-senki ***** válasza:
Gyere,erőszakoskodj velem!Majd lefùjlak gázspray-vel, aztán tök.ön rúglak. :D
2012. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem.De azt is ha nekem van igazam.16L
2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!