Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vágytok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vágytok egy visszafogott fiúra?

Figyelt kérdés

Visszafogott alatt azt értem, hogy nem járok el bulizni (kivétel persze mindig lehet), általában nem iszom, csak alkalmanként, akkor is leginkább mértékkel (persze rúgtam már be). Egy szó mint száz, nem élek kicsapongó életet, céltudatos vagyok; és inkább komoly, mint komolytalan alak.

Az utóbbi időben viszont nem nagyon vettem észre, hogy mutatkozott volna bármelyik csaj részéről igény egy ilyesféle fiú iránt, és kicsit elbizonytalanodtam, hogy mennyire vonzó tulajdonságok ezek egy értelmesebb lány szemében. Azt mindig is cáfoltam, és be is fogom bizonyítani, hogy nem vagyok egy unalmas monoton alak, igenis szeretnék valami romantikus, érzelemmel teli, normális kapcsolatot, amiben nagyon is figyelmes lennék a párom igényeire.

A kérdésem tehát: kicsapongó életet élő (pia- és csajhabzsoló) pasik vs. visszafogott pasik?

Hm, lányok? :)


2010. okt. 31. 21:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok amúgy, talán ez fontos info
2010. okt. 31. 21:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
visszafogott a jó mindenképpen,nekem tuti nem kéne valami csajozós,részeges szájhős
2010. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyik sem jó szerintem...inkább a kettő közötti állapotot kéne megtalálni,hogy nem vagy egy kocsmatöltelék,mégis sokat hülyülsz a haverokkal,legyél vicces,őszinte,szókimondó,és néha őrült...de azért mehetnél többet szórakozni,mert az senkinek sem árt,főleg nem neked,mert biztos jól érzed magad
2010. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

átfedés van a leírásodban...

őszinte leszek, és ezért le leszek pontozva. én nem tudnék olyan pasival élni aki nem jár el bulizni.

az átfedés ott van, hogy nem midnenki pia- és csajhabzsoló aki bulizni jár. az nyilván nem jó.

2010. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, így értelem szerűen nekem sem kell más milyen. a VISSZAFOGOTTRA(de nem unalmasra) szavazok.


18/L

2010. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21:31-es egyetértek veled..

bulizz,úgy hogy nem vagy tök paraszt állat "raj":D

2010. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az arany középutat szeretem.

Szeretem,ha egy férfi komoly,van életcélja,tervei,ha határozott,céltudatos.

Szeretem uyganakkor,ha felszabadult,lehet vele nevetni,hülyülni,ha szeret bulizni,csavarogni,élni.

Szóval a kettő közti átmnenet lenne ideális.

2010. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3. válaszoló! Nem pontoztalak le, valóban jobb lenne egy kicsit több életet lehelni belém, de számomra a bulizás és a pia elválaszthatatlan fogalmak: én még nem láttam olyan bulit, ami nem csak a mértéktelen piáról szólt volna. Ezért sem tetszett nekem a bulizás soha.
2010. okt. 31. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
azt írtad h értelmesebb lány szemében. nos aki bulizni jár minden hétvégén, mint én az nem lehet értelmes? jogi egyetemre járok, kitűnő tanuló vagyok, társaságban meg tudok szólalni... elég gyepes a gondolkodásod. nem jönnék ilyen emberrel össze. én pörgős életet élek, igénylem a társaságot, a jó bulikat. mikor éljem ki magam ha nem most 21 évesen?
2010. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Természetesen értelmes emberek is járhatnak bulizni, csak ez ritka. A pörgős élet az feltétlenül csak a bulizósakra igaz? Talán helyesebb volna így kérdezni: a bulizósak képesek csak pörgős életet élni? (mert őket ugyebár van, ami felpörgeti - partydrogok - amitől igen valószínű, hogy én is felpörögnék, csak épp nem erről szól a kérdés, hogy miért nem akarok folyamatosan berúgni és drogozni, ezeket a lehetőségeket meghagyom neked és egészségedre.)
2010. okt. 31. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!