Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek tetszik ez a női alak?

Figyelt kérdés

Most komolyan...volt itt fent egy kérdés ugyanezzel a képpel és mindenki csorgatta alatta a nyálát. Nem féltékeny vagyok, de szerintem ez rettentően sovány. Tényleg nektek az ilyen tetszik?! Azt hittem manapság a plus size a divat.


kepfeltoltes.hu/view/150728/Insta_photo_editor1438097003442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2015. júl. 29. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%

Az ilyen külselyű nők túlnyomó többsége olyan szinten áll hozzám, mintha háborús bűnös lennék. Pedig egyszerűen csak ocsmány vagyok.


Amúgy igen tetszik, de teljesen mindegy igazság szerint.

2015. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem irto szexi. A plus-size szerintem se nem szep, se nem egeszseges. (No vagyok)
2015. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Tegnap már írtam a szépség divat kategóriában, hogy 10/10.
2015. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Bammeg, ez a sok piros kiégette a retinámat.
2015. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem rossz, de nekem inkább a kissé teltebb jön be. (divattól függetlenül)
2015. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszik.
2015. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5#-ös mellett állok. Ez a nő úgy néz ki mint egy csirke. Egy nőn legyen mit fogni, ne ilyen gyufaszál emberke legyen már...
2015. júl. 29. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
pedig kicsit tényleg irigynek tűnsz... most neked az tetszik akin van mit fogni, másnak meg ez. ne akard már ráerőszakolni másokra az ízlésed. én lány vagyok, és szerintem nagyon szép az alakja. én is örülnék neki, ha így néznék ki. szerintem amúgy nem divat a plus size, és nem is hiszem hogy valaha lesz.
2015. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kicsit behúzza a hasát, nem? szerintem csinos, nem csont és bőr, mint amire számítottam. a plus size pedig nem divat, csak nagyon nyomják mostanában, mert az is egy alkat, amire ruha kell.
2015. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát egy ilyenre én egyáltalán nem vagyok irigy, elhiheted. Inkább elborzadok, hogy valakinek tetszhet az ilyen szinte már már anorexiás külső. Na mindegy, nem nekem fáj. A plus size-os méretű nők legalább életre valóbbak.


De igazad van, ízlések és pofonok.

2015. júl. 29. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!