Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek tetszik ez a női alak?

Figyelt kérdés

Most komolyan...volt itt fent egy kérdés ugyanezzel a képpel és mindenki csorgatta alatta a nyálát. Nem féltékeny vagyok, de szerintem ez rettentően sovány. Tényleg nektek az ilyen tetszik?! Azt hittem manapság a plus size a divat.


kepfeltoltes.hu/view/150728/Insta_photo_editor1438097003442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2015. júl. 29. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez a női alak teljesen normális, vékony, de mégis nőies. Van melle, feneke, vékony dereka. Számomra ez a tökéletes testalkat.


De komolyan nem értem, hogy egyeseknek miért kell halálra fikáznia a vékony nőket. Mivel jobb ez, mint mikor valakit ledagadtoznak, kocának vagy zsírdisznónak neveznek?

Elég idegesítő, hogy ha a teltebb nőket osztják, akkor mindenki fel van háborodva, hogy milyen bunkóság, de ha a vékony nőket piszkálják, az elfogadható...

2015. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen tetszik. Miért baj az?

Az meg h ki mit vesz észre h manapság ki szerint mi a divat az egyéni.


Ez már beteges de a amit linkeltél az nem.

[link]

2015. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
de azért csak mondod, hogy anorexiás külső, nem életre valóak... szerintem meg a dagadtak nem valók az életre. :D még arra se képes hogy megfegyelmezze magát, hogy ne legyen kövér, zsíros.
2015. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A plus size nem dagadt. Csak erősebb alkat, és ez miatt életrevalóbbak, mint az ilyen gebe nők. A férfiak többségének is inkább a termetesebb nők tetszenek, mivel több esélyük van világra hozni egy gyereket, mint a képen látható nőknek. És ráadásul még esztétikusabbak is.



De hát mindegy, majd csak kinövitek az ilyen nők utáni hajkurászást :)

2015. júl. 31. 13:49
 15/16 anonim ***** válasza:

a plus size kövér. a testvérem, az anyám mind tud venni nem plus size méretű ruhát magának, 42-es méretet általában, és már ők is kövérek.

szerintem az ilyen vékony, valószínűleg egészségesen táplálkozó és sportoló lányok ugyanúgy világra tudnak hozni egy gyereket. még az ősembereknél volt előny a kövérség, mert a zsírjából élt a nő amíg nem volt kaja. :D de szerencsére azok az idők elmúltak. az átlag életkor sem 30 év alatt van.

számodra esztétikusabbak a kövérek, és szerinted tetszenek a kövérek a férfiaknak. nem állítottam, hogy a képen szereplő lánynál kicsit husisabb már kövér, de nehogy már kitaláld, hogy kövérnek lenni jó, vékonynak lenni meg rossz. kövérnek lenni egészségtelen. jó, ha sikerült elfogadnod magad kövéren (gondolom kissé az vagy, de ha nem az se számít), de nem kell ilyen kib*aszott arrogánsan beszélni azért. hogy majd kinövitek blablabla. :)

2015. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó nő..Ennyi.
2015. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!