Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, hogy valaki igenyes kivulrol, belulrol?

Figyelt kérdés
azt ertem ha valakire azt mondjak, hogy igenyes kulsore ..de mit jelenthett az hogy valaki igenyes "belulrol" ?
2015. júl. 30. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szigorúan nézem, akkor persze meg tudom fejteni a belülről igényest is, én arra mondanám, aki művelt, nyitott a világra, érdekli a kultúra, a világ eseményei, tájékozott.


Ezzel szemben ezt leginkább azok a party arcok szokták magukra aggatni, legyenek férfiak vagy nők, akik "igényesen" tudják, hogy ezen a héten éppen melyik szórakozóhely a trendi és melyik a ciki, akik mindig tudják, hogy amit tegnap felvett/csinált/mondott egy ember, az miért menő vagy gáz...

2015. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
nyitott, kedves, művelt, jó beszélgetőpartner, ilyesmik.
2015. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra az is beletartozik, hogy nem értékeli alul magát.


Pl. nem marad benne áldozatnak, megszokásból egy halott kapcsolatban.

2015. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!