Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Apukam orvos es en szeretnek...

Apukam orvos es en szeretnek feherjet szedni! De apukam azt mondta hogy ne szedjek mert azt mondta hogy igaz hogy kivulrol szebbnek tunsz de belulrol meg tonkre teszed magadat (Belso szervek) Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 01:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne égy húst se abban is van fehérje meg a tejben is...stb.
2015. máj. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a véleményem, hogy ha apád orvos, akkor a Jóisten sem tudja megváltoztatni a véleményét.Ebben az egész fehérje-témában az orvostársadalom egésze úgy viselkedik mint egy csökönyös óvodás és egy ostoba, pénzenergiás, ATV-s nyugger keverék.
2015. máj. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha összeveted apád és a válaszolók véleményét, abból az fog kiderülni, hogy apád a 6 év orvosi egyetem és az azt követő 20 éves szakmai gyakorlata alatt hülyeségeket tanult, amiből semmi nem igaz és nem is tud semmit és azt is rosszul tudja. Az egész biokémiai tudás egy humbug, beleértve Szentgyörgyi Albertet is. Azok tudják csak az igazságot, akik orvosi egyetemet nem végeztek hanem a szemétből próbálnak csodaszereket gyártani.
2015. máj. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
na, ez nem ilyen egyszerű. Apádnál az a gond, hogy valószínűleg a fehérjeporokról kialakult kox vélemény van meg benne is és erről ő nem tehet. Magyarázd el neki, hogy ez is olyan fehérje mint ami a tejben van, a tejsavó pl úgy készül hogy a tejből kiszűrik a fölösleges dolgokat mint a tejcukor, így csak a fehérje marad meg, ami 80:20 arányban kazein-tejsavó. Ezek nem mű szerek, egyszerűen csak koncentrált élelmiszerek, amiket megszabadítanak a fölösleges dolgoktól. Nem, a fehérjétől nem leszel szebb, a belsőd se kezd el rohadni, mivel ez csak tápanyag. Igaz, a fontosságáról a mai napig vitatkoznak, de az átlag gyúrós edzés után issza és neked is ezt ajánlom, hogy próbálj meg minél inkább a szilárd kajára támaszkodni, ne a fehérjére alapozz mert ez csak egy kiegészítő. Apukádnak nyugodtan elmondhatod ezeket, gondolom amikor ők még ezeket tanulták teljesen más volt az álláspont a fehérjékkel kapcsolatban, kevesebb ember értett hozzá.
2015. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Tetszik, ez a tekintély elvű érvelés. Aki éveken keresztül tanult biokémiát, az már nem mondhat hülyeséget. "igaz hogy kivulrol szebbnek" Akkor ezt mégis mire véljük? Miért néznél ki "szebbnek" a fehérjeportól? Ezt biokémiailag hogy támasztanád alá? És biokémiailag hogy magyaráznád, hogy a fehérjepor tönkre teszi a belső szerveket?


Szerinted nincs olyan, aki évekig tanult orvosin és használ fehérjeport? Vagy az pont befogta a fülét a biokémia előadásokon amikor amikor szóba jöttek a "halálos gyúróporok"?


De persze az orvosok istenek, 6 évig tanult, kussolsz, minden igaz, amit mond. Eszembe jut az a sztori, amikor írta itt valaki, hogy az orvos eltiltotta a porcerősítőtől, mert méreg... igaz, hogy az ortopéd orvos meg simán felírja, de nem gond. :D

2015. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mond neki hogyha talán eszik húst vagy iszik tejet ugyan azt eszet/iszod te por formáján (persze úgy hogy feloldod vízzel stb.) csak te úgy, hogy egyszerüen kivan szűrve belőle a tejcukor stb.

És így csak a fehérje marad.

2015. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

sajna az idősebb korosztály nem halad a korral. Én pl egy időben adtam vérplazmát (olyan mint a véradás, csak kevésbé terheli meg a szervezetet) a háziorvosom majdnem leesett a székről hogy ilyen borzalmasan veszélyes dolgot ne csináljak.

A nőgyógyászom hülyének néz, amikor megfogalmaztam néhány félelmemet (amelyek közül egy be is igazolódott) a fogamzásgátlóval szemben. Minden alkalommal megkérdezi, hogy fogyókúrázok-e....(ahelyett, hogy mondjuk rámnézne....) ezek után nem mondtam el neki, hogy csináltam egy 9 hetes szálkásítást, mert féltem nem tudnám elmagyarázni neki.


hab a tortán: orvosira járok. Mióta ott tanulok egyre paranoiásabb vagyok és egyre kevésbé érzem magam biztonságban az orvosok között. Minden igyekezetem, hogy ne ilyen legyek.

és a slusszpoén: van egy fiatal bikémtanárunk, aki meg irtó jó fej ajánlott pár tök hasznos dolgot. Meg ilyeneket mond, hogy "amúgy nyugodtan együnk kreatint, meg mindent ami k-val kezdődik, pl karnitint, meg ilyeneket mikor edzünk ...:D persze niylván ez egy poén volt de a lényeg, hogy legalább ismeri a piacon lévő aktuális készítményeket.

2015. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
Ne szedj ilyen porokat.
2015. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"amúgy nyugodtan együnk kreatint, meg mindent ami k-val kezdődik" => Kokszot is? :D Kérdező: Ezt kifejtette bővebben is, hogy miért és hogyan teszed tönkre magad?
2015. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igaza lehet(ne) apukádnak, ha agyatlan mennyiséget tolnál, de azért aki ésszel csinálja az nem vödörnyit tol naponta. [link]
2015. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!