Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul ez a barátomtól? :/Ti szólnátok-e valamit? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A barátomat legtöbbször csak hétvégén látom, mivel a munkája miatt távol van. Ilyenkor is örülök,ha 1 teljes nap együtt vagyunk,mert néha közbe jön mindig valami.

Most kicsit hamarabb jött, a reggel érkezett. Azóta rendezi a papírokat, én meg várom. Aztán telefonál,hogy mit csinálok, mondom épp takaritgatok, mikor jön? Mondja,hogy most végzett a papírokkal, de majd csak később jön hozzám, mert most megy találkozzon egyik haverjával.

Nekem ez eléggé rosszul esett,és tanácstalan vagyok,hogy jogosan esik rosszul, vagy másnak ez semmilyen gond nem lenne? Miért nem én vagyok neki az első, mint ő nekem? Én sosem halasztottam el találkát vele, csak hogy dumcsizzak egy barátnőmmel. Reméltem,hogy eljön, megölel, megbeszéljük milyen volt a hét,hisz alig tudtunk beszélni, szexelünk egy nagyot, kajálunk, aztán tőlem mehetett volna, de legalább érezzem,hogy fontos vagyok neki és nem második, akihez ha már nincs más eljön este dugni.Azóta mind csak a sírás környékez.


Persze nem hisztizek neki, nem mondtam mást,csak,hogy oké, aztán várom. Nem is tudom,említsem meg ezt neki? Vagy ti mit csinálnátok?

Egy éve vagyunk együtt, és 5 km-re lakik. 19L :(


2015. júl. 30. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

5km-re lakik és csak hétvégén kellesz neki???

Gondolkodj szépségem!

2015. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De egész héten utazik,a munkája miatt, távol van és nem tudunk találkozni,csak hétvégén. De még most se.........
2015. júl. 30. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő kell neked?
2015. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég kínos, hogy azonnal már rohan is a haverjához. Amint megérkezik hozzád ülj le vele és beszéljétek ezt meg, mert ez így nem lesz hosszú távú, ha azt érzed, hogy elhanyagol.

Hétköznap mennyit szoktatok beszélgetni? Telefonon, esetleg neten keresztül?


Mivel egy ilyen ritkán találkozós kapcsolatnak is csak úgy van értelme, ha a felek mindig szakítanak egymásra időt, hétköznap is, hogy beszéljenek.


Én a párommal távkapcsiban élünk több mint 2 éve, heti egyszeri tali pár órára, de minden nap órákat beszélgetünk a neten.


Pontosan a ti helyzetetekben érvényes az, hogy lakhattok akármilyen közel is egymáshoz, ha nem kommunikáltok, nem foglalkoztok egymással, nem szakítotok egymásra időt, akkor az még rosszabb, mintha több száz km-re laknátok egymástól.


A leírtad alapján nem jósolok hosszú jövőt nektek!

2015. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De most tényleg ennyitől már ki is lehet mondani hogy "elhanyagol"??

Eddig ment a hétvégi találka, meg lehet ugye érteni a munka miatt. És most becsúszik egy haveri beszélgetés, és még így is később, de menni fog meglátogatni. És ennyitől már hanyagol?

Szóval akkor mit is vártok? Munka aztán 100% ban csak a kapcsolatra figyeljen? Sose értettem ezt. Szeretitek egymást de azért néha had csináljon már mást is...

2015. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát napközben kb 1-1 percet telefonálunk, én írok pár smst,mert külföldre küldhetek, csak ő vissza neccesen, és ha úgy adódik neki wifi akkor írunk is néha.

Eddig sosem volt semmilyen gond, tök jól elvoltunk, ahogy hazaért azonnal jött hozzám, volt hogy éjjel érkezett,haza se ment és itt aludtunk tovább. Most a papírok miatt haza ment egyenesen, és mondta a tegnap,hogy ha végzett, jön is ide, erre meg most szól,hogy inkább csak miután találkoztak. De nekem ez fura és rosszul esett, de nem tudtam,hogy csak felfújom vagy sem,ezért inkább megkérdeztelek titeket. :/

2015. júl. 30. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Hagyd lazítani :)
2015. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem néha belefér, pláne ha utána ugyanúgy találkoztok. De ha folyamatosan ezt csinálná, akkor már engem is zavarna.
2015. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól mert valaki kapcsolatban él, még jó esetben nem felejti el a barátait, szüleit, testvéreit és más embereket. Ha nem minden alkalommal helyez előtérbe másokat veled szemben, akkor nem kell durcázni egy haver találkozás miatt.

De azért azon elgondolkodnék, hogy 5 km-re lakik és hétköznap sosem tud átmenni hozzád, csak hétvégén 1 napra.

2015. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszeri alkalom, akkor ne keríts neki túl nagy feneket. Ha rendszeressé válik, na az már tényleg baj.
2015. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!