Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 25 évesen nem akarok leragadni egy lánynál és kiakarom élni magam?

Figyelt kérdés
Nem voltam még lánnyal, mert így alakult az életem, későn érés és tragédiák miatt. Sokáig inkább a szerelmet kerestem, de csalódtam egy párszor, és inkább úgymond élnék. Csak nem tudom, hogy vessem fel egy lánynak ezt, hogy nem akarok tartós kapcsolatot.
2015. júl. 30. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán mondd meg neki, hogy egyelőre nem tervezed lekötni magad, de találkozgathattok attól még. Szerintem érteni fogja.
2015. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Magyarán addig használnád, még rá nem unsz a testére, utána dobnád. Nem, köszönöm, nekem nem kéne ilyen ember. Erre való a prosti, nyúljon akkor a zsebébe, és igenis fizessen, ha csak egy tárgyat akar. Ugyanis a tárgyakért kell fizetni, az emberi érzelmekért nem.
2015. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már csak találnom kell egyet. Legutóbbiban elég nagyot csalódtam és rájöttem inkább kiélem magam és majd elmondom neki, hogy nem szeretnék hosszabb távra.
2015. júl. 30. 14:40
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos most így érzek.
2015. júl. 30. 14:41
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

#2

Nem mondta, hogy tőled akarna bármit is. Lányok is vannak, akik nem keresnek éppen semmi komolyat, de egy alkalmi szexben vagy szexkapcsolatban benne lennének.

2015. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Rendben, ám legyen, éljék ki magukat az emberek, de Ha egy ilyen fiúval lennék ismerkedési fázisban és megtudnám róla ezt, hogy ő ilyen formában ereszti a fáradt gőzt, nekem nem kéne. Eleve ezt a "kiélem magam" dolgot hülyeségnek tartom. Nem magával ezzel az életstílussal van bajom, hogy valaki tudatosan eldönti, hogy ezentúl csak fąsznak vagy pinának nézi a másik nem képviselőit. Ráadásul egy szűzről van szó a kérdésben, aki még nem tapasztalta meg a szexet és az azzal járó intimitást nem is fogja egyhamar...
2015. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
A vessző után kihagytam egy hanemet. "Nem az életstílussal van bajom, ha valakinek egy-két kapcsolata így alakul, hanem hogy ezt valaki tudatosan eldönti"
2015. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy kiélni magad?


Kb. ennyit jelentene nálad: végig b..szni a fél várost, részegre inni magad, minden hétvégén mással csajozni?


Ez nem élet, így kiégeted magad, rosszabb esetben rossz tapasztalataid is lehetnek és az ellenkezőjére sülne a dolog, mint ahogy tervezted.


Ha van egy kapcsolatod, amiben boldog vagy, akkor abban mi az, amit nem tudsz ugyanúgy megtenni, mintha így kijelented, hogy ki akarod élni magad? Ja, akkor már csak egy lánnyal élhetsz nemi életet? Ez lenne a nagy gond??

Ha van egy harmonikusan működő boldog kapcsolatod, abban ugyanúgy eljárhatsz szórakozni a haverokkal, részeg is lehetsz felőlem.


Véleményem szerint, ha rá találsz arra a lányra, akit el tudnál képzelni hosszú távon, ha van eszed, akkor nem engeded el és vele maradsz!


De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz!

2015. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Bátyám 40 éves, de még mindig dugja a kis tini pics.kat.:)

Bőven 100 nő felett jár már.:D

Én sem tervezem másképp a dolgot.:)

2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 Nem szeretek inni, bulizni meg végképp nem. Jelenleg csak egy lány kell aztán alakul valahogy, de nem biztos, hogy hosszútávra szeretném.
2015. júl. 30. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!