Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne vele? Annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele? Annyi minden összefűz, de leragadni sem akarok ebben egész életemre.

Figyelt kérdés

nagyon fiatal voltam amikor összejöttünk:13(ő 17). másfél évre rá 14 évesen a szüzességemet is elvesztettem vele (neki több lánnyal is volt dolga előttem). 19 évesen, érettségi utáni nyáron teherbe estem(nem terveztük, de egyáltalán nem is voltunk ellene), 21 évesen a második. most 25 vagyok, és egyáltalán nem vagyok vele boldog. többször felpofozott már, majdnem minden este kocsmázni jár a haverjaival, állandóan veszekszünk már a gyerekek előtt is..ellaposodott a kapcsolatunk, már kb 4 hónapja nem is szexeltünk, még csak csókolózni se nagyon. ettől függetlenül még mindig hihetetlenül szeretem, ő volt az egyetlen férfi eddig az életemben, és ott vannak a gyerekek is ugyebár. de engem most már fölemészt ez a kapcsolat, és a gyerekeknek akármennyire is fontos, hogy két szülő mellett nőljenek fel, a veszekedés nagyon árt. és nem tudom, mit kezdenék egyedül 170E-es keresettel, két gyerekkel a nagyvilágban. mit tegyek? szakítsak, vagy éljek tovább így, hogy úgy érzi, bármikor ordibálhat velem vagy attól kelljen félnem hogy felpofoz? de eszméletlenül szeretem. nem tudok vele élni már, de nélküle sem tudnék.. segítsetek!

bocsánat a hosszú leírásért, köszönöm a türelmet azoknak akik végigolvasták


2011. nov. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a 170ezer ft azert eleg jo kereset!meglehet belöle elni!szerintem hagyd el, legközelebb nem pofont fogsz kapni hanem jol elver!lepj tul rajta bar mennyire is szereted ha csak nem azt akarod hogy a gyermekeid ebben nöjenek fel (a csaladon belüli eröszakban)azonnal lepj ki!!
2011. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
170E nem kevés el lehet belőle éldegélni 3atoknak,mi 3an 140ből élünk egy hónapban, kb 30 ezer a baba,60ezer az albérlet+ rezsi,és még meg kell élni,jó még egyikünknek sincs úgy igazán keresete mert fősulisok vagyunk,és hát csak a férjem melózik suli mellett,de sokkal jobb ha a gyerekek nyugodt környezetben nőnek fel,mintha veszekedés van,.és az hogy bánt téged azt ne tűrd el,nem szabad,inkább keress mást,fiatal vagy még
2011. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miravagyokcsá ***** válasza:
0%
melyik telepről írsz??
2011. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi hárman élünk kevesebből. Nincs aranyvécénk, de szerintem nem nyomorgunk.
2011. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a kapcsolatunk miatt nagyon elszigetelődtem a külvilágtól. édesanyámékkal alig tartjuk a kapcsolatot (kb havi 1 telefonálás, néhanapján megnézik a piciket..) , barátaim már nem is maradtak. csak félek elszakadni még tőle is. szerintetek egy alapos beszélgetés ezen már biztos hogy nem segíthet? vagy egy terápia esetleg? csak a válás?
2011. nov. 29. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A beszélgetés és a párterápia egy bántalmazóval csak ront a helyzeten.
2011. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, már nem aktuális, hiszen majdnem egy éve írtad ki a kérdést, de hátha olvassa vki, akinek bátorításra van szüksége.

Szerintem ne félj. Légy bátor. Ha már elgondolkodtál a szakításon az azt jelenti h elég bátor vagy ahhoz, h felülvizsgáld, kicsit felülről nézd az életed. Én tudom h bátor vagy :)Nálunk csak Anya keres, 210.000 havonta, ebből élünk öten, úgyh a 170.000 sztem nem olyan rossz. (Aztán egy zárójeles megjegyzés, ha téged már megütött, szted mennyi időbe telik, mire a gyerekeket is megüti?...)

Remélem azóta rendeződtek a dolgaid :)

2012. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!