Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled mi történne ha maximális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled mi történne ha maximálisan szabadjára engednéd a szexuális ösztöneidet?

Figyelt kérdés

Ha mindig akkor és azzal szexelnél akit épp megkívánsz.


Férfiak és nők válaszára is kiváncsi vagyok.


2015. júl. 31. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inni kéne egy kávét.
2015. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Mumusan ***** válasza:
98%

Ha maximálisan szabadjára engedném, akkor esélytelen lennék egy párkapcsolatra. :D

Úgy kéthetente/havonta szoktam meglátni olyan férfit akit nagyon vonzónak találok. Szóval azért nem rendeznék napi szinten orgiákat akkor sem.

28N

2015. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem értem...h h mi történne? kiélném minden vágyam 3-4 óránként :D
2015. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, bennem van a hiba, de én nem szoktam idegeneket megkívánni... a páromat szoktam megkívánni, de őt nagyon sűrűn, vele meg kiélem a szexuális ösztöneimet. Max. az történne, hogy egyikünk sem járna dolgozni, hanem egész nap csak dugnánk.
2015. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Idegeneket én sem kívánok meg, mert nekem pont az a lényeg a szexben hogy örömet okozzak annak akit szeretek, és idegeneket nem szeretek épeszű körülmények között.

Ha viszont ismerős, haver, vagy ilyesmi, és épp nincs senkije, és maximálisan engedném hogy a farkam irányítson, akkor elmondanám mennyire jól néz ki, és célozgatnék arra mit tennék vele, megsimogatnám az arcát, és a csípőjét a hasa felé végigsimítanám, aztán a combját, nekidőlnénk a falnak, és benyúlnék a bugyijába, megujjaznám...stb. De ez nem fog megtörténni, mert általában engem kell elcsábítani, és nem szeretnék kalandokat.

2015. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán látok olyan férfit, aki megmozgatja a fantáziámat. Egyébként a páromat kívánom mindig, és ha ez történne, akkor is vele élném ki, mint ahogy most is. Maximum a mennyiség növekedne, de csak akkor ha ugye nem kell dolgozni menni stb. De akkor se egyfolytában csinálnánk, mert az egyrészt fájdalmas, másrészt tönkretenne engem is és utána nem tudnék fájdalommentesen szexelni, ami miatt nem is kívánnám. Szóval kell a szünet is. Egyébként most sem gátol semmi mikor szexelünk. Mindketten teljesen elengedjük magunkat, egy jó kapcsolatban mindig így van. ;) Najó néha lehet erősebben harapnék, de nem akarom bántani.
2015. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha teljesen szabadon engedném akkor barkit bárhol bármikor... Most is van néha, hogy egy egy kolléganőt annyira megkívántam, hogy ott helyben feldobnan az asztalra, de nem lehet...
2015. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Állandóan szexelnék különböző férfiakkal, nem is akármilyenekkel haha :D Mint minden másik nő, gondolom.
2015. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én a partneremet kívánom és maximálisan szabadon engedjük az ösztöneinket, rengeteg vad dolgot csinálunk így is. Mondjuk én többször is bírnám, de ennyi.
2015. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hát hogy egy értéktelen k*rv* lennél ha megtennéd vagy hím r*ngyóó! Inkább keress valakit akivel szabadjára engedheted a vágyaid!!! De persze h csalogatóan hangzik de attól méég... -_- Inkább egy olyannal akivel komolyan együtt vagyok!


Szerintem itt az ideje h igyunk egy kávét! ! !

2015. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!