Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi ötletek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Milyen meglepetéssel tudok előrukkolni, ami egyedi, és inkább emlék marad mint tárgy?


21/F vagyok, a barátnőmnek 2 hét múlva lesz a szülinapja. A lány 19éves, és meg akarom lepni. Nem annyira rég óta ismerjük egymást, hogy kapásból tudjam mit szeretne pontosan, viszont szereti a meglepetéseket, és ki akarok tenni magamért.


Operára gondoltam, vagy színház, az biztos tetszene neki, de gyorsan rájöttem, hogy már csak 10-20ezer forintos jegyek kaphatók, ami most nem fér bele a keretbe.


Hasonló kategóriájú meglepést szeretnék összehozni kb 10-15ezer forintig (vagy alatta). Vacsorázni elvinni nem meglepetés, mert azt egyébként is megteszem, és annál különlegesebbet szeretnék.


Milyen ötletek jutnak eszetekbe, amivel meg tudom lepni?

Egy elegáns előadás, koncert, vagy ha van egy egyedi ajándékötleteket, azt is szivesen meghallgatom.


Köszönöm!



2015. aug. 1. 01:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy Budapesten élünk.
2015. aug. 1. 01:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egy opera, de en csinaltam a paromnak egy albumot. Vettem egy szep hobbyboltban kaphato spiralfuzetet. Vastagabb, kevesebb lappal, tehat ne az iskolaira gondolj :D es nyomtattam ki kepeket, es szovegeket irtam bele, a megismerkedesunktol a jelenig. Ferfiszemmel nyalasnak tunhet, de en lanykent lehidalnek egy ilyen ajandektol. Maradando, romantikus es nagyon oszinte, raadasul kezzel keszult, ami egy odaado gesztus.
2015. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, csináltam is hasonlót már a régi barátnőmnek, és nagyon tetszett neki, viszont mi kb 3 hónapja vagyunk együtt, ugyhogy az albumos dolog nem igazán jó megoldás ebben a helyzetben.


Arra gondoltam, hogy csinálok neki tortát, a kedvencét, és megveszem a jegyeket valamelyik előadásra, mondjuk olyanra, ami majd szeptemberben vagy októberben lesz, és akkor csak megmutatom neki a jegyeket a torta mellett.


Szerintetek ez jó megoldás? Hogy nem a szülinapján viszem el, hanem később, csak a torta lesz, meg megmutatom, hogy mondjuk szeptemberben hova megyünk.

2015. aug. 1. 03:01
 4/4 RozsaAndi válasza:
Hat en nemreg kaptam egy nagyon klassz meglepit a paromtol. Ket szinhazjegy volt, amit egy lufi figuraba csomagoltak bele. Mar a lufi is tetszett nagyon mert Minion rajongo vagyok es egy minion figura volt lufikbol keszitve - aztan utana mondta meg h a hasa meg rejt valamit... korabban sose kaptam hasonlot - csak ajanlani tudom. Asszem a parom az Alleeban csinaltatta.
2015. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!