Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmutatom a jegyet, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatom a jegyet, de csak később megyünk? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, ő 19.

Elvinném a barátnőm az operába, vagy hangversenyre, de ugye ilyenekre hetekkel vagy hónapokkal előre meg kell venni a jegyet. Ezzel nincs is gond, csak a barátnőm szülinapja közeleg, és addigra nem tudok beszerezni jegyeket.


Szerintetek az jó megoldás, hogy a szülinapjára elkészítem a kedvenc tortáját, kaját meg egy aprócska meglepetéssel készülök (inkább csak jelképes ajándékkal), és aznap elmondom neki, hogy megyünk ide meg ide pl szeptemberben vagy októberben? Tehát nem a szülinapján vagy akörül viszem el, hanem mondjuk egy hónappal később, csak a szülinapján mutatom meg a jegyeket. Ez szerintetek igy jó lesz, a torta plusz megmutatom a jegyeket?


Köszönöm!



2015. aug. 1. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Elegánsabb lett volna előbb gondolkodnod a jegyekkel kapcsolatban.

Ha már így alakult,hát így alakult.

Sütsz, főzöl neki, egy kis figyelmes apró ajándék,szerintem értékelni fogja,ne aggódj.

Amennyiben rossz néven venné,hogy a jegyek későbbre szólnak, hát inkább nem írom le mit gondolok....

2015. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mumusan ***** válasza:
A jegyek is szuper ajándékom. Egy szép borítékba tedd bele kis szülinapos képeslappal és teljesen jó lesz.
2015. aug. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vettem már én is hasonlót,de az felhasználható volt 3 hónapon belül,nem volt konkrét időpont.De ha van,úgy is jó,nem gond.
2015. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt is te írtad ki?..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ne görcsölj rá ennyire, biztos jó lesz így is, hisz csak egy születésnap.

2015. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!