Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak tetszem (mások szerint is egyértelműen), miért incselkedik előttem más csajjal?

Figyelt kérdés

Egyértelműen látom és érzem egy pasin hogy tetszem neki, de kicsit mintha visszafogott, udvariasabb velem mint másokkal. Viszont van egy másik lány (neki előnytelenebb a külseje mások szerint, de szerintem csinos, és nagyon nagy az önbizalma), akivel előttem néha inycselkedik, viccelődik. Miért viselkedik így? Velem komolyabb, visszafogottabb, vele meg flörtölget, előttem. De ha csak ketten vagyunk, a vak is látja hogy többet is akarna tőlem.

Mit gondoljak?


2015. aug. 1. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha többet akar tőled, eddig miért nem ment oda hozzád, hogy elhívjon randizni, főleg ha kettesben is voltatok már jópárszor (és valószinüleg látja rajtad, hogy te is benne lennél?)

Az én felfogásommal azt mondanám, ha annyira akarna tőled valamit, már rég lépett volna.

Mostani felfogással azt, hogy biztos arra akar motiválni, hogy te tedd meg az első lépést.

2015. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
O azt hiszi hogy valogathatok a pasik kozul mert csinos vagyok es mindenkinek tetszem. Felenk vagyok es sokszor nem esik le nekem ha valaki udvarlasi szandekbol mondd vagy tesz valamit.
2015. aug. 1. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi akar egy nőtől valamit, akkor lesz@rja kb, h hány pasi van még a nő körül, mert benen van az, h az övé legyen a nő.

Így ha az én gondolkodásommal adnék tanácsot azt mondanám, h felejtős, de nyilván lesznek olyanok akik azt fogják javasolni, hogy menj te hozzá oda, kezdeményezz te.

2015. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!