Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindeki házasodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindeki házasodik körülöttem. Örülök nektek, de vajon ti is örülni tudtok majd nekem?

Figyelt kérdés

Elértem azt a kort amikor a barátaim (főleg így nyáron) jegyesek lesznek, házasodnak, babát várnak. Én tényleg szívből gratulálok mindenkinek és nem is vagyok féltékeny, más életet választottam. 28 évesen jó állásom van sokat utazok és jó a fizetésem. Rengeteget tanulok a következő diplomámért. Most mindenki szánakozik rajtam. (Pedig olyan aranyos vagy és egyedűűűűl??? Nem akaaarsz majd babát? És a biológiai óra??)


Szerintetek lesz aki nem leszól az életvitelem miatt, hanem azt mondja, hogy ő boldog a fárjével és a babával, de gartulál ahhoz amit én elértem?


Tudom hülye feltevés, csak nem érzem igazságosnak azt ami van.


2015. aug. 1. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint nem vagy boldog. Benned is ketyeg az óra, te is szeretnél már családot, különben nem tetted volna fel ezt kérdést. :D
2015. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, majd én is szeretnék családot.

Egyébként szimplán az érdekel, hogy ha egy nő a munkát választja, az is elismerhető-e, vagy csak a család?


Írigység nélkül, a gyerekeseknek, házasodóknak mindig gratulálunk és nem kérdezzük meg, hogy és "mikor akarsz dolgozni", de fordítva ez egy kicsit más... tőlem folyton kérdezik, hogy "férj, gyerek?" és ha nyaralok, az rongyrázás, de a babás képek aranyosak (mellesleg tényleg aranyösak:) ) csak a kettős mércét nem értem.

2015. aug. 1. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
"jó "anyagi háttérrel lehet gyermeket vállalni, én is pl csak úgy fogok ha lesz annyi pénzem, ha netán egyedül maradok vele, akkor ne szenvedjen hiányt semmiben, ehhez pedig kell a jó állás és idő.
2015. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként, bár én részben "kényszerpálya" miatt építek karriert és mellette PhD-zok: a magánélet sose jött össze igazán, ezért csak a munka maradt nekem :(

Ebből kifolyólag nem is tudok igazán örülni más boldogságának. Ez van, irigy vagyok a boldog emberekre. Másik nő esküvőjének is csak akkor örülnék, ha én lennék a vőlegény :D


Egyedül annyi az "örömöm", hogy engem nem hajt biológiai óra - annyira, mert azért én se ittam az örök fiatalság forrásából -, így még van pár évem reménykedni.

2015. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Szuper munkám van, jo fizetésem, bar az életem nagy részét a munkahelyemen töltöm. Normalis kapcsolat sajnos Sosem jott ossze, most munka mellett meg mar plane nehezebb, hisz kevesebbet jarok el szórakozni, nincs is hol ismerkedni igazan. Amikor a legjobb barátnőim férjhez mentek,babájuk lett én veluk örültem, ugyanakkor borzalmas volt es nagyon fajt belul, hogy nekem lehet, hogy ez Sosem jon ossze. Hihetetlen, de amikor az egyiküknek elmeséltem hogy megveszem életem elso saját kis lakását, kifakadt,hogy én hogy lehetek ilyen, neki nincs karrierje,es a haz amiben laknak, ugy ahogy van a férje tulajdona, neki semmije nincs. Meglepődtem, mert azt hittem, akkor rajta van a sor hogy velem örüljön. Én voltam a tanúja, babaruhát vásároltunk egyutt, én voltam benn vele a szülésnél, de nyilvan akkor nem érezte at, hogy nekem meg ez fájhat. Pedig a karrier es a szep, boldog csalad egyszerre nem sok embernek adatik meg. Egyebkent nap mint nap kérdezgetik hogy van-e mar valakim,mintha ekorul forogna meg a Föld is,mintha egyedul semmit nem ernek... 28 N
2015. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele: fiatalon volt egy nagy szerelemem, utána meg már valahogy nem jött össze, pedig nagyon vágytam rá (mármint egy új szerelemre, nem "csak" egy új kapcsolatra "mindenáron)

- a középkorú / idős nők nekem pont az ellenkezőjét mondták: hogy jól "csinálom", hogy nem "kapkodom el", én meg udvariasan hallgatva "téptem a hajam", hogy nem én "csinálom", mert én szeretnék párt, és legfőképp nem "jó", mert egyre idősebb leszek, és percek alatt kifutok az időből (mint ahogy úgy néz ki, ki is futottam)

- a középkorú / idős férfiak viszont korholtak, hogy hogy megy már az idő, nem igaz, hogy nem találok valakit, biztos bennem van a hiba, mert túl nagyok az elvárásaim (ez csak abban a tekintetben igaz, hogy vagy egy nagy szerelem vagy a semmi, "ideálom" nincs, legfeljebb annyi, hogy határozott legyen, korombeli, és hasonlóan gondolkodjunk a fontos dolgokról), hülyeség, hogy a szerelemre várok, álljak össze valakivel, szüljek gyerekeket, amíg lehet, mert a gyerekek miatt a házas feleknek "együtt kell szenvedni" - hát ez meg minden tiszteletem mellett számomra elfogadhatatlan hozzáállás.

A korombeliek nem nagyon szóltak hozzá a témához.

Szóval semmi sem jó:S

2015. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj, lányok, itt vagyok én, vegye-vigye! :D amúgy nagyon szemét kérdés ez a család, gyerekek, nem hiszem el, h ezt nem szemétkedésből kérdezik, akik ezt megkérdezik. :D Olyan, mint egy házaspártól megkérdezni azt, h mikor lesz már gyerek, miközben nem is tudják, h próbálkoznak-e, csak nem jön össze, vagy előbb a karriert építgetik. Szóval ez egy bunkóság!!! Hát látod minden nemnek megvan a maga előnye, ti nők bárkivel dughattok kb. bármikor, (talán 40 felett már nem biztos, h olyan kapósak vagytok, vagy ki hogy), de van nálatok a ketyegés is, ami szerencsére nálunk nincs, vagy csak sokára. Ez megint bunkóság volt, h felhoztam.


Próbáld figyelmen kívül hagyni ezeket a szemét kérdéseket, én gyerekkoromban kaptam ezt, elküldtem volna az anyjukba, amikor a csajokkal jöttek, most már csak poénkodok rajta, ha megkérdezik, mert k***ra semmi közük hozzá. :)

2015. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!