Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted az "ki kell élnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az "ki kell élnem magam, bulizni, szexelni" és a "fiatalkori kiégés, kiábrándulás" szoros összefüggésben van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném. A kiégés, kiábrándulás hosszú ideje tartó monotonitás, örömtelen élet, stressz miatt alakul ki. Aki ki akarja élni magát (és ez a bulizást, szexet jelenti számára), csak akkor ég ki, ha nem kapja meg, amire vágyik. Ha beleun a bulizásba és kalandokba attól még nem ég ki, csak megváltoznak a prioritásai.
2015. aug. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összefügg. Van egy általános kép az emberekben, hogy fiatalon féktelenül bulizni, szexelni fűvel-fával az menő is, király is, élvezetes is. Aztán a legtöbben rájönnek, hogy nem is menő, nem is király, nem is annyira élvezetes. És rájönnek, hogy csak elfecséereltek egy csomó időt az életükből, Innen egyenes út vezet a kiábránduláshoz, kiégéshez.
2015. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy mondom ezt, hogy így éltem 2 évig és már éreztem a hatását. Szerencsére időben abbahagytam.
2015. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kiábrándulást új céloknak kellene követniük, új feladatoknak. Én sokat buliztam, de mindig tudtam a mértéket, ugyanakkor van mit mesélnem nagy beszélgetéseknél.
2015. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!