Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek is kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek is kicsi a mellem? (van kép)

Figyelt kérdés

Szerintem kicsik a melleim, 18 éves létemre, mit gondoltok?


Itt van a kép: [link]

18/L

légyszi bunkó válaszokat tartsátok magatokban.


2010. márc. 7. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind nagyon szép (és bölcs, ó de mennyire...), de a kérdéshez az égvilágon semmi köze nincsen. Meg szerintem amúgy is leszarja mindenki. A véleményünket kérdezte a melléről. Nyilvánhogy annak örül, ha dícsérik. Te nem? Mert akkor beteg a lelked.
2010. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
70%

19:13


Uh. Ezzel aztán nagyon komoly hitelességet szereztél a szavaidnak.


(Ez irónia volt. Nagyjából annyira vagy most komolyanvehető, mint a kérdező. Talán még annyira sem.)

2010. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem bölcs akartam lenni, csak a kérdés írója szerette volna, ha lányok is válaszolnak. Én pedig megírtam, h szerintem miért nem válaszolnak.
2010. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

"A "ne törődj vele, irigykedik" típusú válaszok elkerülése érdekében megsúgom, h kifejezetten nagy melleim vannak és szerintem (meg párom szerint is) szépek. Ez nekem elég. :)"


Hú, nagyon szép volt. Most már tudjuk, hogy te sokkal normálisabb vagy a kérdezőnél, aki ilyen ócska módon viselkedik, de szép a melled.


Nem mondom, hogy a kérdező teljesen normális. Oké, feltett egy kérdést, hogy szépek-e a mellei. Őszíntén szólva azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csak durva önbizalomhiányban szenved, mert ismerek nem egy olyan lányt, akinek bizony bőven nem lenne mit szégyelnie, mégis azt teszik.


De csak a poén kedvéért tegyük fel, hogy mégis igazad van. Még ebben az esetben is taps illet téged ezekért a csodás kommentekért, melyekben bebizonyosodott, hogy sokkal érettebb vagy a kérdezőnél.

2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%

ááá 9:15: csak azért írtam le, mert már láttam a következő 10 választ, miszerint irigykedek. csak ezt akartam elkerülni.

De ez kezd vicces lenni, inkább befejeztem. :P:)

2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem értelmes ember nem jönne ezzel a baromsággal. Bár tény, hogy manapság nagyon divatos lett rávágni bármire, hogy az ember azért van valamiről rossz véleménnyel, mert irigykedik, meg mert kicsi az önbecsülése, meg ilyen fasságok. De ilyenekkel meg úgysem lehet vitatkozni, így felesleges is ilyeneket írni.
2010. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
58%

Nem azt kérdezte, hogy szépek-e, hanem, hogy kicsik-e. Ergo, ha nem egy ócska riba@nc, akkor elég lett volna csak egy méretet írni.

Ostobenkó kurv@.

2010. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 Parlai József válasza:
70%
Én a helyedben a melleddel csinálnám nem veled!
2010. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Elviszlek 1 körre, ha gondolod;)
2010. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
88%

19:34


Hát nem. Mert lehet kaármekkora melle, ha például a hasa még nagyobb. Akkor azért arra senki nem mondaná, hogy nagy mell. Mégha gyakorlatilag az is.


Szóval ez most fail. De szép próbálkozás volt.

2010. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!