Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te járnál egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te járnál egy olyan lánnyal, aki korábban kövér volt?

Figyelt kérdés

Nem zavarna, hogy régen még ő volt az a duci csaj, akinek beszólogattak, és mindenki lenézte?

A volt kövérségre egyébként néhány terhességi csíkon kívül semmi sem utal.


2015. aug. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Ha ismertem őt kövér korából személyesen akkor az kicsit olyan rossz emlékes dolog lenne.

De ha akkor látom meg először amikor már vonzóra fogyott akkor nem igazán izgatna.

2015. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Ööö...olyan srácként,aki szintén kövér volt régen,ezen miért is kéne elgondolkodnom?
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számomra a jelenlegi alakja számít. Nem érdekel hogy nézett ki évekkel ezelőtt.


Hasonlóan ha most kövér, akkor nem járnék vele, hiába mondja, hogy majd 2 év múlva formás alakja lesz.


A kövér az nálam 38%-nál több testzsírra értendő.

2015. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze mivel ő tudná értékelni, hogy nem csak az ölébe kapta a szuper genetikát, hanem dolgozott érte. Én is leadtam 20kg-t.:) F
2015. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ööö tessék??? Ez most komoly MÉG SZÉP!! bár én lány vagyok nyilván nem, de fordított esetben persze.. már nem kövér akkor meg kit érdekel mi volt régen?
2015. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért ne?
2015. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!