Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy akar kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar kapcsolatot egy lány ha távol van de nincs mobilnet a telóján? Hogy gondolta ezt manapság?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Ezentúl a provokatív hozzászólásokat jelenteni fogom. Akinek személyes beszólási készsége van privátba tegye.


"Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!"

2015. aug. 3. 22:55
 32/46 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes hírem van számodra: még az internet előtt is léteztek távkapcsolatok. Mit gondolsz, azok hogyan működtek?

És amit írsz hogy neked szakító ok a mobilnet hiánya....ha csak ennyit ér a lány neked, ne is legyél vele kapcsolatban, hadd találjon magának rendes párt.

Elmondom hogyan működött az én távkapcsolatom sok-sok évvel ezelőtt.

1. Akartuk egymást, annyira hogy a többszörös országhatár és a net hiánya sem akadályozott bennünket. (otthon egyikünk sem netezett, csak néha az internet caféban)

2. Sokkal ritkábban tudtunk találkozni mint ti (London-Budapest)

3. Naponta smseztünk, néha levél (igen, postai úton, egy-egy szép, nagy gonddal kiválasztott képeslap, egymáshoz írt versek, amikért érdemes volt 1-2 hetet várni)néha email. Még ritkábban telefonbeszélgetések.

4. Ennek ellenére nem csaltuk meg egymást, végül persze összeköltöztünk és happy end.


De soha egy percre sem merült fel bennünk, hogy szakítani kéne, mert nem tudunk munka közben egymásra küldeni egy rohadt szmájlit. Tudod, csak olyan kapcsolatban érdemes benne lenni, ahol VELE akarsz lenni, nem maga a kapcsolat a lényeg hanem a személy. Ha az megvan, megtalálod a módját.

2015. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 Mumusan ***** válasza:
97%
Ez az ember egy vicc.
2015. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
95%
Nem a virtuális világgal van gond, hanem a figyelem és energia megosztáslval. Nem azzal van baj, hogy interneten kommunikáljunk, de egy szmájli 10 percenként az SZÁMOMRA nem kommunikáció, hanem kényszercselekvés. Gyanítom, hogy a barátnőd is hasonlóan vélekedhet, ezért nem akar belemenni a mobilnetbe. Olyat kéne keresned, akinek természetes ez a folyamatos kapcsolattartás, amit elvársz, mert ez valószínűleg akkor is problémát okozna, ha nem távkapcsolatról lenne szó.
2015. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneket már ismerkedési fázisban kiszúrtam anno, mint te, kérdező, és össze se jöttem egy ilyennel sem. Nekem taszító, ha valaki ennyire rám akaszkodik. Szakadj el a virtuális világtól és élj a valóságban is. Ne legyél olyan, mint azok, akik még arról is beszámolnak a közösségi médián, hogy milyet pisiltek és milyen irányból találtak bele a kagylóba. Túloztam, de remélem, érted a lényeget.

Ha nem hagysz kellő teret valakinek, akkor elmenekül tőled. A mobilnetet meg nincs jogod elvárni. Esetleg fizesd neki te, de akkor sem kockáztathatod, hogy esetleg elveszítse a munkáját vagy kellemetlen helyzetbe kerüljön, mert rajtakapták, hogy épp veled cseveg, miközben mással kellene foglalkoznia...

2015. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam végig a kommenteket, de valahol érthető a srác. Oké, hogy nincs mbilneten, de valamilyen formában a lánynak is ki kell vennie az osztályrészét a kapcsolattartásban, nem terhelheti csak a srácot ez az egész. Ha erről szó van a kommetekben, akkor bocs az újraírásért.
2015. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem akarom állandóan hívogatni!!!!!! Egyszerűen csendben szeretném nyomkodni a telefont, és nem azt akarom hogy a beszélgetésem hallja mindenki körülöttem! Ezért!!!!"


Ha akarnad, megoldanad. Sajat szobad nincs, ahol beszelhetnel vele? en megorulnek ha allandoan zaklatnanak es ra lennek kenyszerulve a 0-24 beszelgetesekre..

2015. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

"Persze vegyek neki autót is nem? "

Szóval nincs 1200 Ft-od a barátnődre havonta, pedig nem gyári munkás vagy. És nem is a barátnődre, mert igazából te miattad kellene a mobilnet, szóval a te igényeidre. Mekkora sóher vagy már.

Szegény lány...

2015. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Sideways, szerintem jobban járnál, ha mégis elolvasnád. :-)
2015. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

36: A baj inkább az, hogy a kérdezőnek és a (nem)barátnőjénnek láthatóan eléggé más elképzelései vannak arról, hogy mennyi és milyen napi kommunikációt igényel egy párkapcsolat.

Na persze a kérdező az, akinek igaza van, a barátnője meg egy begyöpösödött őskövület, meg a többi válaszoló is mind, aki szerint lehet egymást mobilnet nélkül is szeretni :) (Naaa, kapok ződpacsiiiit? :D)

2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!