Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy akar kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar kapcsolatot egy lány ha távol van de nincs mobilnet a telóján? Hogy gondolta ezt manapság?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mivel le lettem nullázva, gondolom a srác egy sóher állat :D
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bunkó vagy.

Ellenőrizni akarod, esetleg valami GPS alapú ellenörzőprogramot is akarsz a teleofnjára rakni?

Autót ne vegyél neki, persze vannak akik vesznek, de te nem vagy olyan az látszik.

Részben igazad van de a stílusod miatt nem kéne neked még barátnő.

2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy sóher-e, de képes lenne megállás nélkül még munkaidőben is a másikra akaszkodni virtuálisan. Neki nem elég, hogy a szabadidejükben foglalkozzon vele a leányzó, neki az is kell, hogy munkában is egymással cseverésszenek így mobilneten keresztül.
2015. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
4%
És tényleg kaptam ződet basszus... emberek, ide, fikázzátok kicsit a kérdező nőjét, ingyenződ jár érte xD
2015. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura volt, amikor összejöttem a barátommal, és igen hamar kiderült hogy nemhogy mobilnet nincs a telóján, de okos telója sincs. Megengedhetné magának, de nem akar. Nem tudtam, hogy hogy fogunk kommunikálni, hirtelen majdnem bepánikoltam ettől, hogy ennek semmi értelme. Aztán ez nagyon hamar elmúlt, tudunk kommunikálni. Ha dolgozik, akkor addig nem beszélünk, ha én dolgozok, akkor gépen is meg lehet nyitva a fb, de se gépen se telón nem nyomkodhatom egész nap. Azért nem szól senki, ha óránként írok egy-két sort, ha épp van valami, de ha sokáig meg van nyitva vagy állandóan azon lógok, azt nem szeretik. De a kis szabadidőmet, amit a munka közben kihasználhatok inkább azzal töltöm, hogy a munkatársaimmal beszélgessek és csak reagálok a barátomnak, ha ír, vagy ha valami nagyon fontos/vicces azt írom le neki. De ha épp ő dolgozik, akkor majd ha hazaért, akkor tudunk beszélni. És nem gond, sokat tudunk neten is kommunikálni, most épp 5 óra út van köztünk a nyárra, alig látom, nincs mobilnet, de beszélünk eleget.
2015. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért feltűnt, hogy ez a felnőtt párkapcsolatok kategória...? Inkább a tinik közé írj, ott támogatnak is, meg a szint is oda való. Hát istenem, mobilnet nélkül is van élet. Egy normális kapcsolatba pedig bőven belefér, hogy egy teljes munkaidő elteljen kommunikáció nélkül. Szmájlik küldése viberen? A 13 éves unokahúgom tart ezen a szinten. xD

De megsúgom a valót, ha ilyen hülyeségeken pattogsz, valószínűleg nem akarja erőltetni ezt a kapcsolatot. Én megértem. :D

2015. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!