Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Természetes szépség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Természetes szépség, vagy festett (smink, körömlakk/műköröm, rúzs stb. )?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem sokkal bejönnek a természetes szépségek, és kíváncsi vagyok, hogy kb. milyen arányban vannak a férfiak, akik ugyanígy vannak evvel
2015. aug. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előre szólok, a természetes szépséget nagy százalékban keverik a natúr sminkkel a hímnemű válaszolók. Annak éppen az a célja, hogy a természetesen nem annyira szép nőkből kis csalással természetes szépséget varázsoljon, úgyhogy nehéz észrevenni..
2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő között a különbség, hogy a természetes szépség az elnevezéséből adódóan szép minden kencefice nélkül is. Ellenben egy jó smink nagyon sokat tud dobni egy átlagos nőn is.

Mindez természetesen csak az arcra vonatkozik, bár testük javítására is ismernek praktikákat, ki van ez találva, hogy milyen alkatnak mi áll jól pl.

2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a banánt sem héjastól eszem!

Egyértelműen a természetes számomra szép lányok vannak előnyben, aki ízlésesen tudja magát sminkelni úgy h tudom ha azt le is mossa akkor is egy gyönyörű nő marad külsőre :)

Műkörmöt nem igazán preferálom, de ha van sem gond nem mondhatom meg h mit viseljen...

Ha pont az ő egyéniségéhez valót választ minden téren akkor gyönyörűből csodálatossá tudja magát varázsolni egy bálozáshoz stb...

2015. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást, de jobban szeretem azokat a nőket akik festik magukat valamilyen szinten feltéve, ha szép a végeredmény.
2015. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy jó természetes hatású sminkről nem veszik észre, hogy sminkelve van a lány. Tehát azt hihetjük, hogy természetes szépség.

Egyébként nyilván előnyösebb, ha valaki előnyös genetikával rendelkezik és mindenféle smink nélkül is szép.

De kérdem én, mi legyen akkor a kevésbé szerencsés genetikájú nőkkel? Hagyjanak természetes bajuszt, ne alapozzák a bőrhibáikat, ne emeljék ki a szemüket, mint egyetlen előnyös részüket stb.? Nyilván nem az ízléstelenül erősen agyonsminkelésre gondolok, de egy természetes smink, esetleg kisebb korrekció igenis járhat egy a mostani szépségideáltól távolabb eső külsővel megáldott nőnek is. Hadd vegyék már fel a versenyt, amennyire lehet. Vagy húzzanak zacskót a fejükre és üljenek otthon egy krumpliszsákban?

2015. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes szépség, ébredés után, kócosan, álmos tekintettel :) Szebb, mint akármelyik smink. De lehet, hogy velem van a baj.
2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajom a sminkkel (körömlakk, műköröm, rúzs, szem, szempilla, szemöldök...stb) ha ízlésesen van megcsinálva. Ha ízléses még akkor sincs bajom, ha erős, kirívó-kihívó.

Persze azért smink nélkül is legyen szép!!!

Ért már kellemetlen meglepetés: egyik munkahelyemen dolgozott egy idősebb (kb. 50. éves volt akkor), nagyon csinos, dekoratív, magát erősen, de ízlésesen sminkelő nő. Nagy szexi volt, volt is egy kis flört közöttünk, de szex nem. Majd egyszer talákoztam vele véletlenül egy plázában és nem ismertem meg. Ő köszönt rám, smink nélkül volt és kb. olyan volt, mint egy zombi-bányarém.

2015. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!