Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép vagyok, még sincs barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, még sincs barátom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 01:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagyok mégsincs barátnőm.
2015. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy egoista p***a vagy.
2015. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 opened paradise ***** válasza:
39%
Van ez így.
2015. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A szépség egy dolog. Sok más dolog is kell, hogy olyan embert találj, aki normális is és össze is illetek. Még az is lehet, hogy összeillenétek, de még annyira gyerekes, éretlen az illető, hogy jobb, ha nem jársz vele.

De még ezen kívül egy tucat dologtól függhet ez az egész.

2015. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ez vajmi kevés info volt. Ennél azért összetettebb a dolog, többet kéne tudni, hogy érdemben tudjunk bármi tanácsot is adni.
2015. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Jo,hogy emberek egy szobol le tudjak szurni, hogy ki van a masik oldalon.Ennek tobb oka is lehet. Lehet h felnek toled a pasik es ez nem kitalacio.Ha normalis vagy es van ertekrended,becsulod magad,lehet veled beszelgetni,kedves\aranyos vagy stb tuti lesz majd valakid.Hany eves vagy ha szabad ilyet kerdezni? 24\L
2015. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mértnincs ?
2015. aug. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lehet velem beszélgetni, kedves szoktam lenni. Közelebb vagyok a harminchoz. Van két diplomám. Nem szeretem magam fényezni. Inkább visszahúzódó vagyok és ritkán járok el szórakozni, ahol ismerkedni lehet.
2015. aug. 5. 03:05
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja hat keremszepen az otthonodba nem fognak bekopogni a kerok, hogy szia zsanett nagyon regota teccesz ...
2015. aug. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem mersz kilépni a komfortzónádból és ez látszik is rajtad.

Keress meg privátban.

Most.

2015. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!