Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem össze magam, ha nincs barátom és így felkelni sincs kedvem?

Figyelt kérdés
semmi nem motivál. egész nap rossz a közérzetem. próbálok keresgélni, de csak a bénák akarnak komolyat. szóval jelenleg nem keresgélek. mert lefárasztottak a társkeresők. de komolyan ahhoz is erő kell, hogy legalább neki álljak kaját csinálni. vagy bármit.
2013. febr. 20. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

First world problem a javából :P


Tehát folyamatosan próbálkoznak nálad sokan? Ettől az emberek nagy része nem lenne levert, még akkor sem, ha mondjuk nem az esetei... erre a depresszióra pedig akkor sem lenne semmi okod, ha nem így lenne.

2013. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, csak fiú vagyok.

En gem meg a buta és bűnronda csajok találnak meg, egy szép, értelmes, szeximádó lány meg sehol sincs már.

2013. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hosszú már ez a tél...
2013. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk neked laptopod van!
2013. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:D.Éleg hosszú!
2013. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megoldás: Sok 2Pac-et kell hallgatni :))
2013. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kerdezo: en is sokszor erzek igy, nem tudom milyen szintu nyomik talalnak meg, de ezt kifejthetned hogy milyen pasit keresel.

2-es, te meg hidd el, komoly kapcsolatra nem jo a szeximado lany, mert ha nem vagy ott egybol megcsal, nem kell nekik sok

2013. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez. Nekem fél év után elmúlt... :/

Jó lenne, ha nem neten próbálnál ismerkedni, hanem a valóságban! :)


Amúgy erőltesd meg magad! Mozdulj ki, sportolj, fáraszd le magad!

Menj el a haverokkal is szórakozni, de ne keress görcsösen valakit, hanem csak érezd jól magad!

2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:

Úgy, hogy kibújsz amellől a roh@dt gép mögül.

Tél van hideg van..és??

Kerekedj fel menj úszni lehet menni biciklizni, menj emberek közé sportolj valamit, de nálad a másik nagy gond az h lusta is vagy.


Az ha valaki együtt sajnálkozik vagy pityereg veled, h "neked is rossz jajj nekem is, ugye milyen sz@r?" Ezzel lófacc nincs megoldva.


Fel kell kelni, találni valami elfoglaltságot, ha dolgoznod kéne eltartani magad, főznöd minden nap, és megélned a saját lábadon nem lenne ennyi felesleges időd szomorkodni meg önsajnálatra sem lenne elég időd.


Komolyan mondom , szedd össze magad és fejezd be a hisztit!

2013. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt úgy látszik mindenki eminem :D Hát, hogy lehet, hogy itt tart még ez az ország akkor?
2013. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!