Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog komolyodni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog komolyodni a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Mind a ketten a szüleinknél lakunk.

Ő 35 éves én 20.

Még nem akarok gyereket majd kb. 6-7 év múlva. De én addigra már külön szeretnék lakni. Na ő meg egyszer kijelentette, hogy otthonról doha nem fog elköltözni...

A gyerekeket sem szereti, amikor hülyeségből rákérdeztem, hogy mikor lesz a válasza az volt, ha már nagyon unatkozni fog...

Meg fog valaha komolyodni?


2015. aug. 5. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.. De igazából ez az első pillanattól elkönyvelhető lett volna. 32 évesen otthon lakik és láthatóan nem akar elköltözni. Szerinted?! Ezen így 3 év után sem kell meglepődni..
2015. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, előtted az élet, ne pazarold az idődet.. Na meg szerinted miért jött össze 32 évesen egy 17 évessel? Mert te ennyi idősen még sokáig nem fogod őt házassággal, gyerekekkel, összeköltözéssel piszkálni.


Lépj tovább és keress egy olyan embert, akivel egyeznek az elképzeléseitek.


#1

2015. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35 éves. Mikor kom9lyodna meg szerinted? Már felnőtt férfi. Testileg. Lelkileg meg gyerek és szerintem az is marad.
2015. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából én jóval idősebbnek nézek ki a koromnál. Nem tudta hány éves vagyok. Ezt az elköltözős dolgot nem akkor hoztam fel neki.
2015. aug. 5. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem fog elköltözni és gyerekeket vállalni. Minél előbb belátod, annál kevesebb időt pocsékolsz el rá.
2015. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!